Ankieta: Czy reforma oświaty została przeprowadzona prawidłowo?
TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA NA TEN TEMAT
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Nowa matura" jak to ma sie odbywać :(
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Nie ma co się oszukiwać zdac by się chciało Oczko ale ogólnie jakiegos wielkiego strachu to nie ma. Daję jakoś rade. Nie mówie, że całkiem looz ale tez nie jest horror. MOże coś się sciagnie Oczko Język Szczęśliwy heheheh a jak nie to pozostaja mi inne lata na zdanie jeje Duży uśmiech
12-04-2005 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
ja mature pisalam na slai gimnastycznej, okna byly pozaslaniane szarym papierem... wszystko by bylo ok, gdyby nie na matematyce dyrekcja stojaca nade mna przwie caly czas Smutny wiedzieli ze ode mnie moga wyjsc sciagi, dlatego mnie pilnowala Oczko poza tym poszla fama ze z kuratorium beda z zaskoczenia przyjezdzac do szkol wiec wszyscy sie bali, a szczegolnie dyrekcja, stad pewnie ten szary papier na oknach, zeby tylko nikt nie zajzal, no fakt to rozp[rasza, ae rok pozniej byl kolorowy karto na oknach wiec chyba bylo milej niz taka szarosc wszedzie jak w jakiejs celi ;(

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
12-04-2005 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
O matko, okna Wam zasłaniali? #-o Ludzie świrują dosłownie z tą maturą. To TYLKO egzamin! Taki jak jeden z wielu później na studiach! A na studiach jakoś się takich afer nie robi Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-04-2005 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
o losie... ale mnie straszycie tym wszystkim, a moja matura w przyszłym roku.. :shock:
15-04-2005 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
inis napisał(a):o losie... ale mnie straszycie tym wszystkim, a moja matura w przyszłym roku.. :shock:
Ty sie narazie nie guj jak napisze maturke to Ci powiem jak bylo i ww tedy dopiero mozesz zaczac Uśmiech

Pozdrawiam >Uśmiech<
15-04-2005 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
Gonzo, to zobaczymy jak za kilka dni przed angielskim będziesz się zachowywał... :wink: sam mi dzisiaj pokazywałeś jaką ławkę wam w klasie przygotowali na ustny egzamin >Uśmiech<
niby tak na luzie podchodzisz, a ciekawe jak będzie naprawdę... >Uśmiech< sesesesese...
(oczywiście piszę to niezłośliwie, więc jakby co proszę się nie czepiać :!: :mrgreen: )

P.S. No to teraz my rządzimy w szkole? Duży uśmiech
15-04-2005 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
inis a Ty to kto :> juz mam grukpe osob d oeliminacji ale nie jestem dalej pewny UśmiechJęzyk

no anglika mam juz w pojniedzialek wiec Ci powiem w ten sam dzien Uśmiech
15-04-2005 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Będę za Was trzymać kciuki Uśmiech
A powiedzcie mi, dziś mieliście zakończenie roku szkolnego? I teraz dopiero będą ustne i pisemne, czy jak to tam jest?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-04-2005 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
dokladnie tak jak mowiszOffca Uśmiech do konca kwietnia powinna byc matura ustna przeprowadzona pozniej dopeiro pisemna a dzis dostalismy swiadectwa ukonczenia tej szkoly Uśmiech UśmiechJęzyk :jupi:
15-04-2005 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Gratuluję Uśmiech Pamiętam jaka to też była dla mnie radość nazywać się absolwentką i mieć już wykształcenie średnie Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-04-2005 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #26
 
no to się Gonzo wysil, a na pewno odkryjesz, że ja to ja :mrgreen:
16-04-2005 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
Cytat:Nowa organizacja matury spowodowała, że egzamin będzie kosztował aż 60 milionów złotych. Na starą maturę potrzeba było zaledwie kilkuset tysięcy.

:roll: Marnotractwo!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-04-2005 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
Offca - "marnotrawstwo".

A poza tym ta matura kosztuje tyle chyba dla tego, że jest po raz pierwszy organizowana. I wydaje mi się, że ona daje równe szanse wszystkim zdającym (przynajmniej w części pisemnej).

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
17-04-2005 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
Przepraszam Futrzaku, własnie nie byłam pewna jak się to pisze Duży uśmiech Trudne słowo >Uśmiech<

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-04-2005 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
mniejsza o slowka mi zostalo troche powyzej godziny i o 9.00 mam wchodzic na ustny z anglika oj co to bedzie Język >Uśmiech<


a moze wystarczy ze sie usmiechne do komisji Uśmiech :wink: :roll:
18-04-2005 07:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów