Ankieta: Czy reforma oświaty została przeprowadzona prawidłowo?
TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA NA TEN TEMAT
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Nowa matura" jak to ma sie odbywać :(
Autor Wiadomość
Olanta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #61
 
Good luck przyda się i to bardzo Smutny Pracę na daną chwilę mam opanowaną w 50% i już nie mam chęci ani zapału Smutny chyba się poddałam. Pierwszy raz w życiu mam tą świadomość że dostanę za swoje za lenistwo, więc jeśli nie stanie się cud nie mam nawet co liczyć na te 6 punktów. Idę spać !! Smutny
20-04-2005 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #62
 
Olanta napisał(a):Good luck przyda się i to bardzo Smutny Pracę na daną chwilę mam opanowaną w 50% i już nie mam chęci ani zapału Smutny chyba się poddałam. Pierwszy raz w życiu mam tą świadomość że dostanę za swoje za lenistwo, więc jeśli nie stanie się cud nie mam nawet co liczyć na te 6 punktów. Idę spać !! Smutny

no to Good luck ja i tak wierze w Ciebie Ola Uśmiech Przytulanie Przytulanie poradzisz sobie Uśmiech Przytulanie Przytulanie
20-04-2005 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #63
 
no to polski za mna Język 8/20 slaby wynik no ale to najbardziej liczyc sie beda wyniki egzaminow pisemnych Język

wazne tez ze ja ide na matme a nie nic humanistycznego Język
22-04-2005 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #64
 
no Gonzo.. ja matme zdawalam a... poszlam na studia humanistyczne (i to oba kierunki Oczko )

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
22-04-2005 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #65
 
Hehehe, jak ja się cieszę, że jeszcze mnie matura nie czeka tak szybko Oczko
Bo jak widzę, jak wy się stresujecie to sama się boję Uśmiech

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
22-04-2005 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #66
 
Boże, dziękuję, że mam to za sobą! Harpoon, lepiej być już po maturze niż przed, nawet jeśli te "przed" to kilka lat Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
22-04-2005 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
baranka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 214
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #67
 
Julia napisał(a):ja matme zdawalam a... poszlam na studia humanistyczne
Ja tez,choc psychologia w wydaniu mojej uczelni nie byla bardzo humanistyczna,raczej empiryczna-a empiria=cyferki Oczko takze czułam,ze ja,po maturze z matmy,jestem górą Uśmiech Zmieniło sie to, gdy na 2im roku n statystyce-przedmot,ktorego wprost nie moglam sie doczekac-widzialam humanistow, kumających duzo lub cokolwiek i mnie blado-znudzoną...usypiającą nieraz, do konca semestru nic nie kumającą
:|
Bardzo mnie ciekawi,w jakich kierunkach chcecie sie dalej ksztalcic (a moze ktos na studia do warszawy?Oczko
22-04-2005 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #68
 
Offca, hehe czy ja wiem Oczko Na razie jeszcze się nie martwię maturka ;P
Ale później na pewno będę już wolała byc po Uśmiech

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
22-04-2005 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #69
 
Ja też się nie martwiłam, ale sama świadomość, że jeszcze to nad Tobą wisi... Brrrrrry...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
22-04-2005 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #70
 
Wisi wisi, ale jeszcze czasu dużo Uśmiech Ni stresuj mnie tu Offca Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
22-04-2005 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olanta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #71
 
Gonzo 8 nie 8 zdane jest Uśmiech Gratulacje Uśmiech Offieczko naprawdę nie ma co stresować Harpoon ... jak usiądzie 2 tygodnie przed też da radę Język Ja tak zrobiłam...nawet tydzień przed i jak na razie do przodu Uśmiech
22-04-2005 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #72
 
O Olanta dzięki za pocieszenie Uśmiech
Gdyby nie Ty, to pewnie bym się stresowała przed maturą już w pierwszej klasie liceum Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
22-04-2005 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olanta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #73
 
A co Ty Harpoon Uśmiech Mówię Ci fajnie jest Język (niech Ci powiedzą Ci co mnei widzeli przed wejściem na salę jak wyglądałam ) Ale jak już wejdziesz ... komisja jak dla mnie extra, atmosfra spoko Uśmiech Jak to nasz Gregoriano zawsze mówi ... że przez te trzy lata coś się robiło i coś zawsze w głowie zostaje Uśmiech a teraz HArpoon ciesz się spokojem dopóki jeszcze możesz Uśmiech
22-04-2005 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #74
 
Harpoon... zanim ty bedziesz zdawac mature, to moze ci nasi geniusze dojda o co im wogole w tej reforme chodzilo... bo z tego co wiem to kto inny ukladal program nauczania a kto inny zestawy i zagadnienia mturalne i... w pewnych kwestiach sie rozmineli (takie jest zdanie nauczycieli przcujacycvh w liceum, ktore konczylam Oczko ) i najgorzej to chyba zawsze ma pierwszy rok, a potem to juz sie zaczna i uczniowie i nauczyciele przyzwyczjac... albo cos zmodernizuja (bo juz i tak zmieniaja na lepsze, np z tym terminem dodatkowym, bo jesli ktos rzeczywiscie niemoglby byc w yznaczoym dniu z przyczyn losowych, to by tracil rok, a to jest bez sensu) jak sie ciesze ze matura za mna, chociaz prewnie rodzinka bedzie za rok przezywac mature mojego brata Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
22-04-2005 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #75
 
Na maturce fajnie :?: Język Olanta Oczko
Hehe nie sądzę bo ja widziałam jak ludzxie wyglądają przed wejściem na saleUśmiech A ja to chyba byum tam wogóle ze stesu zemdlała Uśmiech
Póki co spokój Oczko
I chyba zacznę się przygotowywać do lekcji na bierząco Oczko
Tak na wszelki wypadek Uśmiech

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
23-04-2005 00:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów