Ankieta: Czy reforma oświaty została przeprowadzona prawidłowo?
TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA NA TEN TEMAT
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Nowa matura" jak to ma sie odbywać :(
Autor Wiadomość
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #106
 
Ja też po. Mi przypasowało. "Potop" dali. A mi się ta książka nawet podobała Uśmiech

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
05-05-2005 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #107
 
No właśnie, podzielcie się jak wygląda ta nowa pisemna maturka :?: Oczko

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
05-05-2005 14:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #108
 
Futrzak napisał(a):"Potop" dali

O rany, co za cegła! Nawet nie ruszyłam tego Język Nie lubię książek tego pokroju. Już bardziej mi się "Ogniem i mieczem" podobało.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
05-05-2005 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olanta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #109
 
Futer Ty chyba z kosmosu jesteś! Ja wczoraj przeglądając zaledwie jakieś ściągi myślę: "potop-nie no tego nei dadzą dalej, nie-boska komedia-o czym to było?nie no tego też nie będzie, kordian?hm...nie no prędzej będą dziady niż coś takiego" zrobiłam tak jeszcze z panem tadeuszem i poszłam spać. A dziś co? Potop, Kordian, Nie-boska komedia! I mam za swoje Język nigdy bardziej pustego tekstu nie napisałam, i lypa ale widocznie tak miało być :/ w styczniu bardziej się postaram Uśmiech jutro angielski i też już mi się nie chce tam iść Język po prostu extra!
05-05-2005 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #110
 
Hahahahaha! Żebyś Ty wiedziała ile razy ja się na takim myśleniu przejechałam >Uśmiech< Na maturze oczywiście też - z biologii na dodatek :mrgreen: Byłam na 99,9% nastawiona że wybiorę test, bo na próbnej taki prosty - z układu szkieletowego, oddechowego to na maturze też pewnie coś takiego dadzą. I w ogóle jeszcze mnie zapewniali, że w teście z biologii ZAWSZE jest jakiś układ, albo o zwierzątkach no i tak się uczyłam Język Ominęłam więc całą biochemię (oprócz budowy komórki bo toż to podstawa! :mrgreen: ), przychodzę na maturę, a na teście sama biochemia :mrgreen: No to się załamalam i chciałam już wyjśc z sali, ale na szczęście trafił mi się 2 temat o rozmnażaniu zwierząt i chwała Bogu, bo ze zwierząt co nie co umiałam :mrgreen: I cudem napisałam na 3 #-o Na ustnej też nie sprawdziło mi się moje "przewidywanie". Uczyłam się z notatek. To już było przed samymi ustnymi, więc odświeżałam moją wiedze i douczałam się ostatnich rzeczy. Przewracałam kartki w zeszycie i usilnie omijałam temat o glonach: eee na pewno nie będzie o żadnych glonach! Tylko jedna lekcja z tego była, to nie ważne. Wpadam na ustne a tam zestaw i pierwsze pytanie to o glonach Język Coś mnie te glony nęciły... To pewnie Duszek mi je tak podsuwał, a ja naukę o nich uparcie od siebie odsuwałam. Jeśli chodzi o "przewidywania" na maturę, to najczęściej się jest tzw fałszywym prorokiem :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
05-05-2005 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #111
 
no i dzis juz po angielskim przynajmniej jak dla mnie :roll: :wink:
no ale tak pozatym to ta pogoda powinna byc z obrazkami Język
06-05-2005 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #112
 
A jaki Ty angielski zdawałeś :?: Podst. czy rozszerzony :?:
I trudny był :?:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
06-05-2005 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #113
 
Angielski jakoś poszedł. Jedno zadanie z rozszerzonego, to był kosmos dla mnie, ale było dobrze. A z polaka sprawdziłem dzisiaj odpowiedzi w Wyborczej i będę miał co najmniej(!) 25 punktów Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech No, chyba, że będę miał mniej, to się załamię, hehe.

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
06-05-2005 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #114
 
A podajcie mniej więcej pytanka z anglika tutaj Oczko

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
06-05-2005 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olanta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #115
 
Harpoon Kochana jeśli Radziu był już o 13 w domku to raczej nie zdawał rozszerzonego bo my kończyliśmy około 15,30 Język maaaasakra Język A pytanek nie da się powtórzyć bo z reguły dotyczyły tekstu zamieszczonego na płycie czy w arkuszu no i już nie pamiętam jak to sżło więc jak co niech mnie Futer poprawi ale tak w przybliżeniu:
Arkusz I (podstawowy)-całość 120 minut
-20 minut część ze słuchu-miałaś dwa(albo 3?)teksty,które po kolei czytał lektor i po każdym z nich był czas na zaznaczenie albo "True" "False" albo "a" "b" "c" itd.
-później rozumienie tekstu czytanego i znowu były 2 teksty w jednym polecenia "True" "False" a w drugim "a" "b" "c"
-a na koniec tworzenie własnego tekstu 1.notatka do kolegi 2.list formalny
Arkusz II (rozszerzony)-całość 70 min
-znowu teksty ze słuchu (lektorzy nawijali jak szaleni i jeszcze do tego mieli jakieś wady wymowy albo jedzenie w policzkach Język)
-i znowu rozumienie tekstu czytanego
Arkusz III (rozszerzony)-całość 110 min
-nie pamiętam jak się ta pierwsza częśc nazywała ale był tekst i luki. W luki trzeba było wpisać albo wyraz czy wyrażenie, które wstawione połączy zdanie w jedną zrozumiałą i poprawną gramatycznie całość, albo w odpowiedniej formie wpisać czasownik umieszczony w nawiasie
-no i ostatnia najlepsza część do wyboru jeden temat albo rozprawka(którą wybrałam), albo recenzja albo coś tam jeszcze czego nie pamiętam.

W sumie nie było tak źle ale dobrze wcale Uśmiech Sympatyczne doświadczenie Uśmiech
06-05-2005 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #116
 
Olanta napisał(a):Harpoon Kochana jeśli Radziu
no i ujawnilas moje dane osobowe jak moglas Smutny Język


Olanta napisał(a):Sympatyczne doświadczenie Duży uśmiech
no Olanto wkoncu pozytywna wypowiedz Duży uśmiech ale do mnie doszly sluchy ze i tak jak zawsze nazekalas Język Duży uśmiech :wink:
06-05-2005 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #117
 
Olanto dziękuję UśmiechUśmiech
Bo ja też się przymierzam do matury rozszerzonej z angielskiego więc już teraz pytam Oczko W końcu po to się szło do klasy językowej Język
Gonzo, przecież i tak dużo ludzi wiedziało, że Ty jedteś Radek Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
06-05-2005 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #118
 
Harpoon napisał(a):Gonzo, przecież i tak dużo ludzi wiedziało, że Ty jedteś Radek

to bylo tak dla zartu UśmiechUśmiech
a to ja zucze powodzenia mi tam starczy podstawowy Duży uśmiech Język
rozszezona to bedzie matma w poniedzialek Język
06-05-2005 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #119
 
Matmaaaa :?: Ja was podziwiam Język Na półrocze ledwo z matmy miałam.... (nie przyznam się) Język
No i w życiu nic ścisłego na maturze :!: NIGDY >Uśmiech< :mrgreen:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
07-05-2005 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #120
 
to lepiej ja tez nie bede sie przyznawal co ja mam z matmy na koniec 3 klasy Duży uśmiech
07-05-2005 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów