Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do ŚJ
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #271
 
Jacek.J napisał(a):. Mam bogate doświadczenie w rozmowach z Katolikami, niestety jak w uczciwiej dyskusji katolikom kończą się argumenty zaczynają się "ciosy poniżej pasa" tz. byle co aby ugodzić ŚJ nie ważne co i jak byle w czymś zatryumfować nad ŚJ. Taki mam obraz katolików w oparciu o doświadczenia w dyskusjach
Nam się kończą argumenty. :lol2: :lol2:

Ile moich całych postów pominąłeś? Naliczyłem trzy. Ile wypowiedzi z postów przeskoczyłeś, ile wypowiedzi Omyka przeskoczyłeś? :roll2: Wielokrotnie dopytywałem się o podanie na czym bazujesz wypowiadając swoje tezy. Do dziś się nie dowiedziałem.

Jacek.J napisał(a):Cytat:
I wiele ataków na KrK ze strony Jacka których w żaden sposób podeprzeć nie był w stanie niczym.


podaj chociaż jeden

Jacek.J napisał(a):Scott
Cytat:
Która nie ma miejsca w zdrowej wspólnocie.


Można by wywnioskować że w zakonach KK nie ma zdrowej wspólnoty bo tak wielokrotnie więcej czasu poświęca się na czytanie –jak mi się wydaje- niż to robią ŚJ Uśmiech podoba ci się takie głupkowate czepianie się twoich słówek by podważyć czyjś autorytet?

Scott
Cytat:
Wysyłanie na misję zaprogramowanych adeptów przez to sami będą bardzie przekonani
- Arogancja, nieakceptowanie nikogo z zewnątrz
- Wprowadzenie poczucia winy. Teraz jest czas najwyższy, póżniej będzie za późno. Kto nie należy do nas jest stracony i jest potępionym grzesznikiem. Wywołanie poczucia winy prowadzi do kontroli nad człowiekiem przez upokorzenie go i wywołanie nieśmiałości.


Rozumiem że piszesz tu o KK i dogmacie o nieugaszonym ogniu piekielnym? Zgadzam sięUśmiech


Scott
Cytat:
-Odprogramowanie subtelna manipulacja, by wprowadzić poczucie winy w dotychczasowej wizji świata. Zostałeś zatruty przez złą wizję świata. Musisz wszystkiego się wyrzec i wyzbyć. Każde krytyczne spojrzenie na liderów jest uznawane za patologiczne.


Tu jak sądzę piszesz o wyznaniu wiary i stosunku do duchowieństwa w swoim kościele.


Scott
Cytat:
Stąd inni wolą zdusić w sobie swoje myślenie, bo boją się, że zostaną wyrzuceni. Tracą punkt odniesienia i dają się łatwo zaprogramować przez nową wizję świata w języku ezoterycznym. Odcinają się od świata, od rzeczywistości i wcielają się w problematykę i treść życia sekty. Tracą kontakt ze światem, bo mówić innym językiem i problemami. Wracają do sekty w sposób wolny, ale nie mogą robić nic innego, bo tak zostali zaprogramowani. Zniszczone zostały wszystkie inne odnośniki. W grupie znajduje akceptację i uznanie.


Tu jestem pewien że piszesz o zakonach KK.Uśmiech


Scott
Cytat:
-Mamy odpowiedź na wszystkie problemy świata (czy Kościoła). Nie chcemy być weryfikowani przez innych, tylko my mamy rację -Atmosfera ciepła, która wciąga ludzi słabych psychicznie Fuzja, zlanie się w jedno, uniformizm, konformizm, stereotypy, bez szacunku do indywidualności, nie dopuszcza się różnic
-Podkreślanie nie możliwości wyjścia z grupy
-Odizolowanie adeptów od informacji i od innych
-Odrzucenie wszelkiej krytyki i krytycyzmu


to na sto procent opis spotkań oazowychUśmiech

Scott
T
Cytat:
o są ogólniki, w ilu% śJ się w nich znajdują?


To są wierutnie kłamstwa bez podstaw poza „tak mi się wydaje więc muszę mieć rację” i jeszcze „bo tak nagadali babie w maglu” społeczność ŚJ jest otwarta i każdy może wejść zobaczyć i wyjść jak jest naprawdę. trzeba być naprawdę podłym człowiekiem żeby taki oszczerstwa wypisywać i tym się różnią ŚJ od Katolików.
To ile błota poszło zupełnie bez argumentów, zostawię bez komentarza.
12-03-2010 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #272
 
omyk napisał(a):Akurat "w obronie wiary" p. Bednarskiego jest bardzo "na temat" w wątku pytań do śJ, a szczególnie w kontekście ostatniej dyskusji.
Równie ciekawa jest do przeczytania książka pana Tadeusza Kundy i państwa Szczepańskich książka pod nazwą "Pismo Święte przeczy nauce świadków Jehowy". Zapewne jest ona w większości wam znana; zachęcam do przeczytania :wink:
[center]
[Obrazek: productthumbphph.jpg][/center]

Tu m.in. znajdziecie więcej info na jej temat http://catholicus.pl/pismo-swiete-przecz...-1325.html

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
12-03-2010 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eldian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #273
 
Pytanie: według tego artykułu http://www.brooklyn.org.pl/transfuzja.htm , w przypadku małych dzieci kiedy nie ma innego wyjścia można operować z użyciem krwi.
Konkretny cytat:
Cytat:'Może się jednak zdarzyć, iż bez zgody na transfuzję lekarze nie zechcą leczyć małych dzieci, zwłaszcza niemowląt. (...) Jak więc postąpić, gdy szukając odpowiedniego lekarza dla swego dziecka, znajdziecie specjalistę, który dotąd szanował nasze życzenia (...) ale uważa, że prawo nie pozwala mu na udzielenie pełnej gwarancji, że nie zastosuje krwi? (...) Możecie ocenić, że jest to najlepsza z dostępnych możliwości, i dojść do wniosku, iż w tej sytuacji można zgodzić się na operację''
Jacku, jesteś w stanie potwierdzić taki fakt rzeczy?
To w takim razie pytanie: dlaczego w tym wypadku pozwala się na ewentualne użycie transfuzji? Przecież według was nie można tego uczynić z wiadomych powodów.
12-03-2010 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacek.J Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 79
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #274
 
Scott
Cytat:Jacek.J napisał/a:
Cytat:
I wiele ataków na KrK ze strony Jacka których w żaden sposób podeprzeć nie był w stanie niczym.


podaj chociaż jeden



Jacek.J napisał/a:
Scott
Cytat:
Która nie ma miejsca w zdrowej wspólnocie.


Można by wywnioskować że w zakonach KK nie ma zdrowej wspólnoty bo tak wielokrotnie więcej czasu poświęca się na czytanie –jak mi się wydaje- niż to robią ŚJ podoba ci się takie głupkowate czepianie się twoich słówek by podważyć czyjś autorytet?

Scott
Cytat:
Wysyłanie na misję zaprogramowanych adeptów przez to sami będą bardzie przekonani
- Arogancja, nieakceptowanie nikogo z zewnątrz
- Wprowadzenie poczucia winy. Teraz jest czas najwyższy, póżniej będzie za późno. Kto nie należy do nas jest stracony i jest potępionym grzesznikiem. Wywołanie poczucia winy prowadzi do kontroli nad człowiekiem przez upokorzenie go i wywołanie nieśmiałości.


Rozumiem że piszesz tu o KK i dogmacie o nieugaszonym ogniu piekielnym? Zgadzam sięUśmiech

Scott
Cytat:
-Odprogramowanie subtelna manipulacja, by wprowadzić poczucie winy w dotychczasowej wizji świata. Zostałeś zatruty przez złą wizję świata. Musisz wszystkiego się wyrzec i wyzbyć. Każde krytyczne spojrzenie na liderów jest uznawane za patologiczne.


Tu jak sądzę piszesz o wyznaniu wiary i stosunku do duchowieństwa w swoim kościele.

Scott
Cytat:
Stąd inni wolą zdusić w sobie swoje myślenie, bo boją się, że zostaną wyrzuceni. Tracą punkt odniesienia i dają się łatwo zaprogramować przez nową wizję świata w języku ezoterycznym. Odcinają się od świata, od rzeczywistości i wcielają się w problematykę i treść życia sekty. Tracą kontakt ze światem, bo mówić innym językiem i problemami. Wracają do sekty w sposób wolny, ale nie mogą robić nic innego, bo tak zostali zaprogramowani. Zniszczone zostały wszystkie inne odnośniki. W grupie znajduje akceptację i uznanie.


Tu jestem pewien że piszesz o zakonach KK.Uśmiech


Scott
Cytat:
-Mamy odpowiedź na wszystkie problemy świata (czy Kościoła). Nie chcemy być weryfikowani przez innych, tylko my mamy rację -Atmosfera ciepła, która wciąga ludzi słabych psychicznie Fuzja, zlanie się w jedno, uniformizm, konformizm, stereotypy, bez szacunku do indywidualności, nie dopuszcza się różnic
-Podkreślanie nie możliwości wyjścia z grupy
-Odizolowanie adeptów od informacji i od innych
-Odrzucenie wszelkiej krytyki i krytycyzmu


to na sto procent opis spotkań oazowychUśmiech

Scott
T
Cytat:
o są ogólniki, w ilu% śJ się w nich znajdują?


To są wierutnie kłamstwa bez podstaw poza „tak mi się wydaje więc muszę mieć rację” i jeszcze „bo tak nagadali babie w maglu” społeczność ŚJ jest otwarta i każdy może wejść zobaczyć i wyjść jak jest naprawdę. trzeba być naprawdę podłym człowiekiem żeby taki oszczerstwa wypisywać i tym się różnią ŚJ od Katolików.

To ile błota poszło zupełnie bez argumentów, zostawię bez komentarza.

Uśmiech)) "kolego" tu nie ma nic o Kościele Katolickim. odwołuje się tylko do nauk KK. gdybym chciał pisać o KK to bym rozwinął temat o pedofilii i wykorzystywaniu seksualnym przez duchowieństwo KK w Irlandii, Holandii, Niemczech, Polsce itp. to są tematy z ostatnich wiadomości TV7 albo radio program 1. Albo rozwinąłbym temat udziału KK w mordach na ludziach zawężając skromnie historię do ostatnich 200 lat począwszy od rzezi ludności cywilnej w Abisynii, Ruandzie, Hiszpanii, Irlandii, i udział w dwóch wojnach światowych. Ale nie rozwinąłem ani nie rozwinę tych tematów bo mi już obrzydło argumentowanie tego że KK nie może być prawdziwie kościołem chrystusowym ze względu na takie sprzeczne z naukami Chrystusa dokonania. I nie rozwinąłem żadnego tematu w stosunku do KK. A to że zdawkowo wspomniałem o KK w jakimś zdaniu nie jest jeszcze rzucaniem błota na KK. przewartościowujesz podane przez ciebie zdania na korzyść swojego oskarżenia w stosunku do mnie.


Omyk
Cytat:Pozwól, Jacku, że to moderacja będzie decydowała o tym, co jest na temat, a co nie jest. Akurat "w obronie wiary" p. Bednarskiego jest bardzo "na temat" w wątku pytań do śJ, a szczególnie w kontekście ostatniej dyskusji.

Pozwól? a mam wybórUśmiech) oczywiście rozumiem cię zawsze tak było że "gdzie siła tam prawda" już od średniowiecza była w KK taka instytucja Uśmiech)

Eldian


Cytat:Jacku, jesteś w stanie potwierdzić taki fakt rzeczy?
To w takim razie pytanie: dlaczego w tym wypadku pozwala się na ewentualne użycie transfuzji? Przecież według was nie można tego uczynić z wiadomych powodów.

Nie mogę potwierdzić bo niby co mam potwierdzić? słowa nie wiadomo kogo? powołuje się na anonimowe wypowiedzi które -moim zdaniem- są fabrykowane w jakiejś wypowiedzi. Jeśli chcesz zapytać o kwestię ŚJ do transfuzji krwi spytaj wprost.
15-03-2010 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #275
 
Jacek.J napisał(a):Scott
Cytat:

Jacek.J napisał/a:
Cytat:
I wiele ataków na KrK ze strony Jacka których w żaden sposób podeprzeć nie był w stanie niczym.


podaj chociaż jeden



Jacek.J napisał/a:
Scott
Cytat:
Która nie ma miejsca w zdrowej wspólnocie.


Można by wywnioskować że w zakonach KK nie ma zdrowej wspólnoty bo tak wielokrotnie więcej czasu poświęca się na czytanie –jak mi się wydaje- niż to robią ŚJ podoba ci się takie głupkowate czepianie się twoich słówek by podważyć czyjś autorytet?

Scott
Cytat:
Wysyłanie na misję zaprogramowanych adeptów przez to sami będą bardzie przekonani
- Arogancja, nieakceptowanie nikogo z zewnątrz
- Wprowadzenie poczucia winy. Teraz jest czas najwyższy, póżniej będzie za późno. Kto nie należy do nas jest stracony i jest potępionym grzesznikiem. Wywołanie poczucia winy prowadzi do kontroli nad człowiekiem przez upokorzenie go i wywołanie nieśmiałości.


Rozumiem że piszesz tu o KK i dogmacie o nieugaszonym ogniu piekielnym? Zgadzam sięUśmiech

Scott
Cytat:
-Odprogramowanie subtelna manipulacja, by wprowadzić poczucie winy w dotychczasowej wizji świata. Zostałeś zatruty przez złą wizję świata. Musisz wszystkiego się wyrzec i wyzbyć. Każde krytyczne spojrzenie na liderów jest uznawane za patologiczne.


Tu jak sądzę piszesz o wyznaniu wiary i stosunku do duchowieństwa w swoim kościele.


Scott
Cytat:
Stąd inni wolą zdusić w sobie swoje myślenie, bo boją się, że zostaną wyrzuceni. Tracą punkt odniesienia i dają się łatwo zaprogramować przez nową wizję świata w języku ezoterycznym. Odcinają się od świata, od rzeczywistości i wcielają się w problematykę i treść życia sekty. Tracą kontakt ze światem, bo mówić innym językiem i problemami. Wracają do sekty w sposób wolny, ale nie mogą robić nic innego, bo tak zostali zaprogramowani. Zniszczone zostały wszystkie inne odnośniki. W grupie znajduje akceptację i uznanie.


Tu jestem pewien że piszesz o zakonach KK.Uśmiech



Scott
Cytat:
-Mamy odpowiedź na wszystkie problemy świata (czy Kościoła). Nie chcemy być weryfikowani przez innych, tylko my mamy rację -Atmosfera ciepła, która wciąga ludzi słabych psychicznie Fuzja, zlanie się w jedno, uniformizm, konformizm, stereotypy, bez szacunku do indywidualności, nie dopuszcza się różnic
-Podkreślanie nie możliwości wyjścia z grupy
-Odizolowanie adeptów od informacji i od innych
-Odrzucenie wszelkiej krytyki i krytycyzmu


to na sto procent opis spotkań oazowychUśmiech


Scott
T
Cytat:
o są ogólniki, w ilu% śJ się w nich znajdują?


To są wierutnie kłamstwa bez podstaw poza „tak mi się wydaje więc muszę mieć rację” i jeszcze „bo tak nagadali babie w maglu” społeczność ŚJ jest otwarta i każdy może wejść zobaczyć i wyjść jak jest naprawdę. trzeba być naprawdę podłym człowiekiem żeby taki oszczerstwa wypisywać i tym się różnią ŚJ od Katolików.

To ile błota poszło zupełnie bez argumentów, zostawię bez komentarza.


Uśmiech )) "kolego" tu nie ma nic o Kościele Katolickim. odwołuje się tylko do nauk KK. gdybym chciał pisać o KK to bym rozwinął temat o pedofilii i wykorzystywaniu seksualnym przez duchowieństwo KK w Irlandii, Holandii, Niemczech, Polsce itp. to są tematy z ostatnich wiadomości TV7 albo radio program 1. Albo rozwinąłbym temat udziału KK w mordach na ludziach zawężając skromnie historię do ostatnich 200 lat począwszy od rzezi ludności cywilnej w Abisynii, Ruandzie, Hiszpanii, Irlandii, i udział w dwóch wojnach światowych. Ale nie rozwinąłem ani nie rozwinę tych tematów bo mi już obrzydło argumentowanie tego że KK nie może być prawdziwie kościołem chrystusowym ze względu na takie sprzeczne z naukami Chrystusa dokonania. I nie rozwinąłem żadnego tematu w stosunku do KK. A to że zdawkowo wspomniałem o KK w jakimś zdaniu nie jest jeszcze rzucaniem błota na KK. przewartościowujesz podane przez ciebie zdania na korzyść swojego oskarżenia w stosunku do mnie.
Ja ci wytłuszczę na czerwono bo podkreślenie to chyba za mało. Do żadnych nauk się nie odwołujesz bo nauk zwyczajnie nie znasz. Uśmiech Ogólnie świadkowie bardzo słabo znają nauczanie KrK. Temat o grzechach Kościoła to nie ten, zresztą nie jest ich więcej niż w innych grupach społecznych, co do jakichś mordów to sprawa jest na tyle niepoważna że nawet nie wiem jak skomentować. Temat wojen światowych i tego ile osób duchownych i katolików zginęło, ile broniło religii,wartości i zasad to temat rzeka.

Nie w zdawkowo wspomniałeś w jakimś zdaniu ale rzuciłeś kłamstwa bez pokrycia w wiele razy.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
15-03-2010 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #276
 
Jacku- w moim odczuciu cały czas rzucasz błotem, zarówno przez insynuacje, porównania, pośrednio i bezpośrednio. Jeśli tego nie widzisz, cóż- ja strzepuję proch z mych sandałów.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
15-03-2010 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #277
 
Cytat:Omyk
Cytat:
Pozwól, Jacku, że to moderacja będzie decydowała o tym, co jest na temat, a co nie jest. Akurat "w obronie wiary" p. Bednarskiego jest bardzo "na temat" w wątku pytań do śJ, a szczególnie w kontekście ostatniej dyskusji.


Pozwól? a mam wybórUśmiech) oczywiście rozumiem cię zawsze tak było że "gdzie siła tam prawda" już od średniowiecza była w KK taka instytucja Uśmiech )
Jeżeli najpierw akceptując regulamin, ustalając jakieś zasady nie trzymasz się i jednego i drugiego, na dotatek po raz kolejny chcąc z siebie męczennika zrobić[bo po raz kolejny wychodzisz na cierpiętnika, a to jak pisałem już chyba totalnie dwie inne sprawy], bo ktoś cię uznał za poważnego człowieka który wie co robi....


Rozmowa bez skakania po tematach już dawno zakończona z Twojej strony widzę, pomimo wielokrotnych próśb i odsyłania pominiętych przez Ciebie wątków zwyczajnie skoczyłeś na kolejny temat.


:|

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
15-03-2010 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #278
 
Jacku - zawsze jest wybór. Podjąłeś go klikając akceptację regulaminu forum.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
15-03-2010 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #279
 
Kolejne pytanko (nie koniecznie do Jacka) jak u świadków rozwiązuję się sprawę wykorzystywania seksualnego nieletnich i wogle przemocy seksualnej?

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
11-05-2010 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
parasin Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #280
 
gossia,
Znane mi są dwa przypadki.
W pierwszym świadek został oskarżony o molestowanie upośledzonej dziewczynki. Został aresztowany na 3 m-ce. Śledztwo widocznie nic nie wykazało, bo po trzech miesiącach został zwolniony. Potem okazało się, że matka tej dziewczynki wpadła na genialny pomysł, żeby oskarżyć tego ŚJ o taki haniebny czyn, bo sądziła, że wyłudzi od organizacji jakieś pieniądze. Niestety pomyliła się. ŚJ nie ochraniają w ten sposób swoich współwyznawców. Po wyjściu z aresztu facet się załamał i popadł w alkoholizm. Za co został wykluczony.

Drugi przypadek: Facet będący ŚJ przyznał się starszym, że jest pedofilem. Nikogo co prawda nie skrzywdził, ale odczuwał pociąg do nieletnich. Automatycznie został pozbawiony różnych zaszczytnych funkcji, które miał z zborze. I dostał zakaz zbliżania się do młodych. Któregoś razu złamał ten zakaz. Został przyłapany na rozmowie z nieletnimi po zebraniu. Został powołany komitet sądowniczy i facet przestał być ŚJ.

Zbór ŚJ nie chroni grzeszników przed skutkami ich grzesznego postępowania. Więcej na ten temat można znaleźć w Strażnicy z nr 1 z 1997 roku - o ile dobrze pamiętam. Tam był taki artykuł "Miejcie w nienawiści zło" Ale mogłem coś pokręcić.

Nauczycielu, uspokój Twoich uczniów. On zaś rzekł do nich: Zapewniam was, że jeśli oni zamilkną, kamienie będą wołać.
( Lk 19:40 br )
13-05-2010 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #281
 
dzięki parasin, Uśmiech

pytanie jest nadal aktualne...

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
13-05-2010 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #282
 
gossia napisał(a):Kolejne pytanko (nie koniecznie do Jacka) jak u świadków rozwiązuję się sprawę wykorzystywania seksualnego nieletnich i wogle przemocy seksualnej?

zgodnie z prawem świeckim i biblijnym

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
13-05-2010 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #283
 
gossia napisał(a):Kolejne pytanko (nie koniecznie do Jacka) jak u świadków rozwiązuję się sprawę wykorzystywania seksualnego nieletnich i wogle przemocy seksualnej?
Ogólnie patrząc na całość organizacji śJ na świecie i ilość wykluczen ze wzgledu na "zdemoralizowanie" sięgająca 33% to świadkowie JEhowy to najbardziej zdemoralizowana ogranizacja na świecie.

Wiecej danych podam potem.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
14-05-2010 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #284
 
dziękuję wszystkim Uśmiech

w zasadzie nurtuje mnie inne pytanie jak sprawdzić dany zbór pod tym kontem?

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
14-05-2010 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
parasin Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #285
 
Scott,
Scott napisał(a):Ogólnie patrząc na całość organizacji śJ na świecie i ilość wykluczen ze wzgledu na "zdemoralizowanie" sięgająca 33% to świadkowie JEhowy to najbardziej zdemoralizowana ogranizacja na świecie.

Wiecej danych podam potem.

Scott nie bądźmy tacy zakłamani. Aby sformułować takie zdanie jakie przed chwilą sformułowałeś, musiałbyś również dysponować danymi na temat innych religii, które są równie szczere, jeśli chodzi o mówienie o problemach w swoich szeregach. To o czym piszesz świadczy w rzeczywistości na korzyść organizacji ŚJ. Oni przynajmniej nie zamiatają problemów pod dywan, tylko porządnie sprzątają.


gossia,
gossia napisał(a):w zasadzie nurtuje mnie inne pytanie jak sprawdzić dany zbór pod tym kontem?
To raczej trudne zadanie. Każdy przypadek jest inny.

Nauczycielu, uspokój Twoich uczniów. On zaś rzekł do nich: Zapewniam was, że jeśli oni zamilkną, kamienie będą wołać.
( Lk 19:40 br )
15-05-2010 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów