Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorzka prawda o OOBE i LD
Autor Wiadomość
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Jeszcze się nie spotkałem z taką ilością głupot, manipulacji i kłamstw jeśli chodzi o R.Monroe!
Przerażające jest to, że ktoś w to jeszcze wierzy...


Odnośnie LD - powiem coś ciekawego UśmiechUśmiechUśmiechUśmiech

Znajdźcie proszę Sz.P. prof. Jarosława Półchłopek-Bachledę. Znajdźcie mi człowieka. Zapewniam Was, że nie znajdziecie UśmiechUśmiech.

A wiecie czemu?

Bo jego tekst to jedna wielka ściema, napisana przez doświadczonego oneironautę, żeby zrobić w konia wszystkich przeciwników Uśmiech. Po czym puszczona w świat, z genialnie dobrym skutkiem Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech Cały pkt 2. krąży po sieci Uśmiech.


A teraz, jak już się pośmiałem i mi przeszła uraza, zaczynam prostować "co takiego napisał R.Monroe"
nie są
przewodnicy - jak się okazało, nie są zewnętrznymi bytami. Każdy z nich ma więcej wspólnego z nami, niż z kimkolwiek innym. No, ale to trzeba doczytać do ostatniej części "Trylogii" Uśmiech

przewodnicy, dręczyciele, okrutne i dokuczliwe stwory, demony i diabły, pomocnicy którzy rzadko bywają przyjacielscy.
- "demony" są w większości wytworem naszego umysłu i strachu, również tego podświadomego. Ten opis pochodzi z początków podróży, gdy Monroe poruszał się jeszcze po omacku.

przerażające, straszliwe, dezorientujące, sprawiające wrażenie halucynacji, niejednokrotnie wyczerpujące emocjonalnie. - to nie jest bezpośredni cytat, jw. - Ten opis pochodzi z początków podróży, gdy Monroe poruszał się jeszcze po omacku. I był całkiem sam z nowym doświadczeniem. Jeszcze wtedy nie nazywało się to OBE, ani LD, to były początki!

Odnośnie szpitali psychiatrycznych - Monroe podejrzewał, że duża ilość chorób psychicznych wiąże się z niekontrolowanym przez pacjenta OBE. Coś jak szybka jazda samochodem bez kierownicy i pedałów.



dla każdej osoby jest to niezwykle dramatyczne, przerażające i straszne doznanie - nie ma słowa oddającego te emocje


Przykro mi Duży uśmiech. Ponieważ swój pierwszy paraliż senny miałem, gdy wiedziałem sporo o tym zjawisku, bardzo szybko zorientowałem się o co chodzi i strach minął zanim zdążył narastać.
I nie ma słów mogących oddać moją euforię na początku, albo wkurzenie gdy minął a mi nie wyszło wyjście Uśmiech.


Hmm, swoją drogą....

Nie pamiętam jaki nick miał koleś który zaczął tę zabawę w LD-ściemę Duży uśmiechDuży uśmiech
13-09-2010 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Gorzka prawda o OOBE i LD - Nino - 13-09-2010, 00:58
[] - TOMASZ32-SANCTI - 13-09-2010, 01:12
[] - Drizzt - 13-09-2010, 07:07
[] - MSA - 13-09-2010 09:44
[] - omyk - 13-09-2010, 15:49
[] - MSA - 13-09-2010, 20:14
[] - Nino - 13-09-2010, 21:09
[] - Annnika - 13-09-2010, 21:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów