Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miłość bez seksu czy seks bez miłości...?
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #61
 
To bylo pytanie do Daisy, ale Twoj post pokazal sie szybciej.
Mimo to odpowiem Uśmiech Ze stwierdzeniem `egoizm` to bym sie nie zgodzil, bo jezeli dwie osoby daja sobie wzajemnie przyjemnosc, gdzie on jest?
Jezeli chodzi o prawo do seksu, to wg mnie nikt nikomu nie musi go dawac.
26-09-2006 14:46
Odpowiedz cytując ten post
Baca350 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #62
ciupcianie
Offca:
Cytat: postaraj się wyrażać normalnie, bo jesteś na forum katolickim. "Ciupciać" to ty sobie możesz do kolegów.
--to by mi maskę obili.
Mam napisać "spółkować" kopulować, -oba te słowa w swej neutralności sąobrzydliwe. Koćhac sie, współżyć-nieprecyzyjne. Ale do rzeczy:

Cytat: Dla ciebie ma sens uprawianie sobie seksu kiedy i z kim ci się podoba, dla innego zabicie kogoś od czasu do czasu też ma sens.
--znaczy nie czytasz dokładnie a sie stawiasz, i to bez sensu.
Cytat:Bezsęsiem jest ciupkanie sie kiedy sie da, z kim sie da i o każdej porze, to przesadyzm. Tego nie popieram
--jakoż takoż było napisane; ale tego nie widziałaś jakoby, tylko Twoja wizja sie liczy. Czytaj dokładnie bo zakończę dyskusję z Tobą. I uspokój sie, możesz mieć do mnie awersję, ale przyzwoitość zobowiązuje.

Cytat:owienie i wykorzystanie dla własnej przyjemności osoby.
--a jeśli ta druga osoba też tego PRAGNIE ?? Na to nie wpadłyście same??Do tanga trzeba dwojga. Zgodnych ciał i zgodnych dusz. Hej!
26-09-2006 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #63
 
Piotr napisał(a):znaczy nie czytasz dokładnie a sie stawiasz, i to bez sensu.
Bardzo dokładnie przeczytałam. To co napisałam, ma zupełnie inne znaczenie, niż
Piotr napisał(a):Bezsęsiem jest ciupkanie sie kiedy sie da, z kim sie da i o każdej porze, to przesadyzm.

Nie napisałam "kiedy się da, z kim się da, o każdej porze." Wnioskując z Twojego podejścia do seksu (czyt. "ciupciania" - dla mnie jest to zwykłe kopulowanie, nie seks), możesz go uprawiać z każdą nowo poznaną dziewczyną (tzw. postawienie kropki nad i po spotkaniu wg Ciebie), zatem kiedy chcesz i z kim Ci się podoba. Może się mylę? Mam zacytować Twoje poprzednie wypowiedzi?
Piotr napisał(a):a jeśli ta druga osoba też tego PRAGNIE ?? Na to nie wpadłyście same??Do tanga trzeba dwojga. Zgodnych ciał i zgodnych dusz. Hej!

Nie ma w tym ani trochę miłości. Jest w tym ewentualnie pożądanie, a samo pożądanie to nie miłość.

kempes napisał(a):Ze stwierdzeniem `egoizm` to bym sie nie zgodzil, bo jezeli dwie osoby daja sobie wzajemnie przyjemnosc, gdzie on jest?
Przyjemność. To wszystko. Nie ma w tym niczego więcej. Wykorzystanie kogoś dla przyjemności.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-09-2006 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #64
 
Jako, ze egoizm oznacza przedkladanie wlasnych celow ponad czyjesc, nie moze byc o nim mowy w tym kontekscie. Jezeli juz ma byc konkretne pojecie, niech bedzie to hedonizm.
26-09-2006 15:19
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #65
 
kempes napisał(a):Jezeli juz ma byc konkretne pojecie, niech bedzie to hedonizm.
Coś Ty, mało jest na świecie hedonistów z prawdziwego zdarzenia. Erotomana też nazwiesz hedonistą? Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-09-2006 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #66
 
kempes napisał(a):ze osoby nie darza sie szacunkiem?
wiesz ja miałam na mysli zwiazek gdzie jedna za stron jest zakochana w drugiej, ale bez wzajemności!! Jezeli np. chłopak nie kocha dziewczyny to po co sie pcha do niej? Jak go swędzi to niech sobie drzwiami przytrzaśnie.. takich doznań to mu zadna nie dostarczy!! Sex bez prawdziwej miłości to jest zwyczajne oszustwo!!
Offca napisał(a):Poza tym sam szacunek nie daje Ci prawa do seksu.
Nie tylko szacunek, ale ja bym tu jeszce dożuciła , sympatie, przyjaźń, długą znajośość i takie tam... jak nie kochasz to nie pchaj sie gdzie nie powinieneś!!
Offca napisał(a):Wnioskując z Twojego podejścia do seksu (czyt. "ciupciania" - dla mnie jest to zwykłe kopulowanie, nie seks)
To juz prawie zezwierzęcenie sie robi ](*,) tylko pogratuloweć takiego podejścia do sprawy... Tylko znająć , życie tobie jako facetowi Piotrze obraz prostytutki za żone by nie odpowiedał?? A przecież "ciupciać" mozna sobie na boku :?
26-09-2006 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #67
 
Pewnie znalazloby sie paru erotomanow-hedonistow :hm:
26-09-2006 15:39
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #68
 
Daisy napisał(a):ak go swędzi to niech sobie drzwiami przytrzaśnie..

:hahaha:
Tym mnie rozwaliłaś :mrgreen:
Daisy napisał(a):Nie tylko szacunek, ale ja bym tu jeszce dożuciła , sympatie, przyjaźń, długą znajośość i takie tam... jak nie kochasz to nie pchaj sie gdzie nie powinieneś!!
Dobrze powiedziane, ale kogo to obchodzi, oprócz nawiedzonych katolików... :roll:

kempes napisał(a):Pewnie znalazloby sie paru erotomanow-hedonistow
Nie sądzę. Erotomania to choroba. Nie znam ludzi, którzy by się dopatrywali przyjemności we własnych chorobach.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-09-2006 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #69
 
Offca napisał(a):Nie znam ludzi, którzy by się dopatrywali przyjemności we własnych chorobach.
Może i taka persona by sie znalazła, :- ale w sali z gumowymi ścianami, bo musiełaby mieć nierówno pod sufitem... i to MOCNO!!
26-09-2006 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
alternatywa brzmi:
miłość bez seksu
albo
seks bez miłości
a co z
miłością do seksu :?: :arrow: Pomysł

:mrgreen:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
26-09-2006 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #71
 
Cytat:a co z miłością do seksu
[Obrazek: chair.gif]
sex to dodatek!!
26-09-2006 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Daisy napisał(a):
Cytat:a co z miłością do seksu
Obrazek
sex to dodatek!!
spłycasz, Moja Śliczna ... [-X

i jeszcze na dodatek z leżakiem na Inkwizytora ... oj przerobimy Cię na kebaba jak nic; niechno tylko znajdę te zapałki do tego stosu :arrow: :!:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
26-09-2006 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Baca350 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #73
doświadczenia
Daisy- zdaje sie nie wiesz o czym piszesz. To przewodnia siła narodów. Energia jądrowa nie ma sobie równych. Bez niej byśmy na drzewach siedzieli. Hej!
26-09-2006 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #74
 
Cytat:Daisy- zdaje sie nie wiesz o czym piszesz. To przewodnia siła narodów. Energia jądrowa nie ma sobie równych. Bez niej byśmy na drzewach siedzieli. Hej!
A jak to się ma przepraszam bardzo do tego tematu :coo:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-09-2006 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #75
 
Piotr napisał(a):Daisy- zdaje sie nie wiesz o czym piszesz. To przewodnia siła narodów. Energia jądrowa nie ma sobie równych. Bez niej byśmy na drzewach siedzieli. Hej!
Że co prosze?? :coo: :coo: :coo:
27-09-2006 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów