Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miłość bez seksu czy seks bez miłości...?
Autor Wiadomość
Baca350 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #76
co proszę?
Daisy--zapytaj jeszcze raz, ale wyłuszcz o co ci chodzi. Zarzuciłem ci brak doświadczenia w temacie jak wyżej. Mylę sie?

Offca--temat jest o seksie. A seks trzyma prokreację i postęp. Po to chłopy wymyślają cywilizację aby sie wam przypodobać. Maszyny, fabryki, w kosmos dla was latają(kobity ostatnio też, nie wiem po jakie licho). Domy budują.
Jak tego nie będą robić to która z was rzuci okiem na takiego? Już za kamienia łupanego większe wzięcie miiał ten,co więcej potrafił, lepiej polował, bronił przed dzikim zwierzem,tudzież przed innym ciupciantem (no jak to innaczej nazwać?). I taki lepiej dzieciuki odchował, nie dał ich zabić, ochronił itd.
W zamian za to dostawał od kobiety to co bardzo lubi. I takie są fakty.
A my obecnie--zbyt daleko od pnia drzewa nie zeszliśmy, dalej jesteśmy biologiczni,tylko to maskujemy.
Bez sexu który chłop tak by sie poświęcał dla rodziny? Mało który, na granicy błedu statystycznego.
A w składzie hedonizmu poza stołem sexs ma priorytet. Natomiast erotomanie to przykra sprawa(jak i nimfomania)
Hej!
27-09-2006 01:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #77
Re: co proszę?
Piotr napisał(a):Daisy--zapytaj jeszcze raz, ale wyłuszcz o co ci chodzi. Zarzuciłem ci brak doświadczenia w temacie jak wyżej. Mylę sie?

Offca--temat jest o seksie. A seks trzyma prokreację i postęp. Po to chłopy wymyślają cywilizację aby sie wam przypodobać. Maszyny, fabryki, w kosmos dla was latają(kobity ostatnio też, nie wiem po jakie licho). Domy budują.
Jak tego nie będą robić to która z was rzuci okiem na takiego? Już za kamienia łupanego większe wzięcie miiał ten,co więcej potrafił, lepiej polował, bronił przed dzikim zwierzem,tudzież przed innym ciupciantem (no jak to innaczej nazwać?). I taki lepiej dzieciuki odchował, nie dał ich zabić, ochronił itd.
W zamian za to dostawał od kobiety to co bardzo lubi. I takie są fakty.
A my obecnie--zbyt daleko od pnia drzewa nie zeszliśmy, dalej jesteśmy biologiczni,tylko to maskujemy.
Bez sexu który chłop tak by sie poświęcał dla rodziny? Mało który, na granicy błedu statystycznego.
A w składzie hedonizmu poza stołem sexs ma priorytet. Natomiast erotomanie to przykra sprawa(jak i nimfomania)
Hej!
dla mnie ta rozbudowana wypowiedź sprowadza się do stwierdzenia: seks nie potrzebuje miłości; więc po co tyle gadać :-k Hej!

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
27-09-2006 06:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #78
 
Seks to gwarant przetrwania gatunku. To właśnie dzięki seksowi na swiat przyszedłem ja, Ty, Offca czy Jan Paweł II (heh, ciekawe kiedy uchwalą dogmat o jego niepokalanym poczeciuUśmiech ). Z drugiej strony nie powinien być traktowany jako czysty instynkt. Musimy miec nad tym kontrolę.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
27-09-2006 07:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #79
 
Piotr napisał(a):Zarzuciłem ci brak doświadczenia w temacie jak wyżej. Mylę sie?
Nie bede sie na forum publicznym wypowidała na moje osobiste tematy
Piotr napisał(a):Bez sexu który chłop tak by sie poświęcał dla rodziny? Mało który, na granicy błedu statystycznego.
Ale są :diabelek:
DARTH_HELMUTH napisał(a):nie powinien być traktowany jako czysty instynkt
Dokładnie!! Poztórze się : ZEZWIARZĘCENIE
27-09-2006 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #80
 
Przesadzasz z tym zezwierzeceniem. Gdyby tak faktycznie bylo, ludzie uprawialiby seks bez opamietania z kimkolwiek i gdziekolwiek. A tego jakos nie zauwazlem dzisiaj w drodze do pracy :hm:
27-09-2006 10:11
Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):To właśnie dzięki seksowi na swiat przyszedłem ja, Ty, Offca czy Jan Paweł II
:shock: to ta historia z bocianem była nieprawdziwa :?: :!: czasami to potrafią człowieka zaskoczyć ... #-o

:mrgreen:

DARTH_HELMUTH napisał(a):Jan Paweł II (heh, ciekawe kiedy uchwalą dogmat o jego niepokalanym poczeciuUśmiech
zapewniam, że nie uchwalą :twisted:
.
.
.
.
generalnie nie lubię kempesowi [jako mojemu wrogowi na płaszczyźnie ideologicznej] przyznawać racji, ale w tym wypadku:

kempes napisał(a):Przesadzasz z tym zezwierzeceniem
czuję, że powinienem;

podobnie jak i Helmkowi:

DARTH_HELMUTH napisał(a):Z drugiej strony nie powinien być traktowany jako czysty instynkt. Musimy miec nad tym kontrolę.
dodam tylko [w duchu polemiki z rzeczonym poglądem Daisy], że seks może być piękny i dalece uczłowieczony - innymi słowy nie jest wynikiem jedynie ślepego instynktu

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
27-09-2006 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #82
 
Piotr napisał(a):Po to chłopy wymyślają cywilizację aby sie wam przypodobać.
Polemizowałabym Piotrze Uśmiech
Piotr napisał(a):tudzież przed innym ciupciantem
Twoje słownictwo nie pozwala mi brać Ciebie na serio.

Za Darth Helmutem powtórzę, który rzekł bardzo rozsądnie:
DARTH_HELMUTH napisał(a):Z drugiej strony nie powinien być traktowany jako czysty instynkt. Musimy miec nad tym kontrolę.

Seks nie jest do zabawy.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-09-2006 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #83
 
Offca napisał(a):Za Darth Helmutem powtórzę, który rzekł bardzo rozsądnie:
DARTH_HELMUTH napisał(a):Z drugiej strony nie powinien być traktowany jako czysty instynkt. Musimy miec nad tym kontrolę.

Seks nie jest do zabawy.
Ot właśnie. I wg mnie powinien być poparty głębokim uczuciem. Tym samym nie odrzucam tzw "seksu przedślubnego" - gdyz różnie tam między ludźmi jest.
A jak widzę, słyszę i czytam o tych małolatach, za przeproszeniem, ciupciających się jak króliki to mnie zgroza ogrania.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
27-09-2006 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #84
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Tym samym nie odrzucam tzw "seksu przedślubnego" - gdyz różnie tam między ludźmi jest.
Może i jest. I nie przeczę, że może być między nimi coś więcej niż szczeniackie zauroczenie. Ale co w tkim razie ci ludzie dadzą sobie w noc poślubną? Ten sam seks, który uprawiali już setki razy przed ślubem?! Żadna to frajda. Cała małżeńska ceremonia na tym baaaardzo traci. I jaki to miodowy miesiąc? Nie ma w nim nic z miodu i słodyczy...

DARTH_HELMUTH napisał(a):A jak widzę, słyszę i czytam o tych małolatach, za przeproszeniem, ciupciających się jak króliki to mnie zgroza ogrania.
Jak się im nagada, że seks przedmałżeński jest dobroczynny wielce, że można się seksić ile wlezie bo przecież taka arcy wspaniała antykoncepcja jest i nie trzeba się niczego bać, to się wcale ni dziwię :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-09-2006 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #85
 
Offca napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):Tym samym nie odrzucam tzw "seksu przedślubnego" - gdyz różnie tam między ludźmi jest.
Może i jest. I nie przeczę, że może być między nimi coś więcej niż szczeniackie zauroczenie. Ale co w tkim razie ci ludzie dadzą sobie w noc poślubną? Ten sam seks, który uprawiali już setki razy przed ślubem?! Żadna to frajda. Cała małżeńska ceremonia na tym baaaardzo traci. I jaki to miodowy miesiąc? Nie ma w nim nic z miodu i słodyczy...
Masz bardzo dużo racji. Jednak ja nie moge się w tym temacie inaczej wypowiadać. Byłbym hipokrytą Oczko

Cytat:
DARTH_HELMUTH napisał(a):A jak widzę, słyszę i czytam o tych małolatach, za przeproszeniem, ciupciających się jak króliki to mnie zgroza ogrania.
Jak się im nagada, że seks przedmałżeński jest dobroczynny wielce, że można się seksić ile wlezie bo przecież taka arcy wspaniała antykoncepcja jest i nie trzeba się niczego bać, to się wcale ni dziwię :krzywy:
Ech, żeby jeszcze ta antykoncepcja JAKAŚ była w praktyce to byłby mniejszy problem. A tak mamy coraz więcej ludzi, którzy nie dojrzali do bycia rodzicami, którzy mieli tzw "wpadkę". To jest temat trudny, tu jest i tak źle i tak niedobrze.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
27-09-2006 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #86
 
Tym bardziej, że nastolatki są na takim etapie rozwoju, że po prostu nie są w stanie racjonalnie przewidywać konsekwencji, a co dopiero je potem ponosić... Jedna wielka niedojrzałość.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-09-2006 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #87
 
Offca napisał(a):Tym bardziej, że nastolatki są na takim etapie rozwoju, że po prostu nie są w stanie racjonalnie przewidywać konsekwencji, a co dopiero je potem ponosić... Jedna wielka niedojrzałość.
A potem się słyszy "Mały Michałek zakatowany przez konkubenta". Sporo coś ostatnio jest tych konkubentów-bokserów, nie uważacie....?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
27-09-2006 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #88
 
To jest właśnie objaw seksu bez miłości. A właściwie jeden z objawów.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-09-2006 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #89
 
Offca napisał(a):To jest właśnie objaw seksu bez miłości
A sponsoring to co??!! Tez sex bez miłości :?
27-09-2006 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #90
 
Daisy napisał(a):A sponsoring to co??!! Tez sex bez miłości :?
Toteż mówię, że jeden z objawów Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-09-2006 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów