Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość... przedmałżeńską
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #31
 
To trochę brzmi, jakbyś uznawał, że nauczenie sie wierności w wieku dojrzałym jest prawie niemożliwe :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-10-2005 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #32
 
Annnika napisał(a):To trochę brzmi, jakbyś uznawał, że nauczenie sie wierności w wieku dojrzałym jest prawie niemożliwe :?:

Może nie tak nie możliwe, co dosyć trudne. Wszystko jest mozliwe, ale nie wszystko jest łatwe, dlatego trzeba się wtedy ogromnie starać, by nauczyć się wierności.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
05-10-2005 03:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #33
 
Jak sie jeszcze weźmie pod uwagę, że połowę roboty załatwia łaska Boga Uśmiech pochodząca z sakramentu ... Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
05-10-2005 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
voska Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
Z moim ch;opakiem spotykam się grubo ponad 3 lata, za dwa lata planujemy się pobrać. Nie myślimy o wspólnym mieszkaniu, mimo ze juz mamy takie możliwości. On ma kawalerkę i mieszkanie w ktorym mieszka z rodzicami, ja mam stypendium on pracę. Z pomocą rodziców dało by radę się utzymac bez problemów.
Nie chcemy z prostej przyczyny. Krew nie woda. Może to i stare głupie przysłowie, ale zawiera prawdę. Wystarczyło mi ze byliśmy tydzień pod namiotami, już wiem jakby wyglądało nasze wspólne mieszkanie. Nie dorośliśmy do tego, tak samo jak nie dorośliśmy do małżeństwa. Fakt że miło budzić sie i widzieć koło siebie Jego. Dobrze zasypiać wtulając się w męskie ramie ale wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem. Miłości trzeba się uczyćia ze sobą od razu ze sobą mieszkając.

[you] Niech Ci? Pan b?ogos?awi i Strze?e
Niech Ci Pan swój pokój da
Niech mi?o?ci? nape?ni serce Twe
Zawsze z Tob? jest


Zapraszam na moje
FORUM
<><
05-10-2005 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #35
 
No to też w sumie prawda ... Chyba jednak najwięcej zależy od charakteru Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
07-10-2005 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów