Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Ojciec Rydzyk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #31
 
ehehehhe...racja...po dlugiej przerwie wieksze dystansy to samobojstwo...jedziesz i jedziesz a potem trzeba wrocic..a tu skurcz jeden za drugim Duży uśmiech

AVE MASTER LUCIFER!!!
26-11-2005 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ojciec Rydzyk napisał(a):ehehehhe...racja...po dlugiej przerwie wieksze dystansy to samobojstwo...jedziesz i jedziesz a potem trzeba wrocic..a tu skurcz jeden za drugim

Powiem Ci, że jak przez pierwsze dni porwałam się z kumpelą na wyjazd za miasto, to nie mogłam podjechać pod lekko wznoszącą się górkę czy zwykłe wzniesienie :lol2: O mały włos płuc nie wyplułam ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-11-2005 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ojciec Rydzyk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
Offca napisał(a):O mały włos płuc nie wyplułam jęzor

za duzo papierosow Uśmiech....zartuje Uśmiech sam nie pale, ale w moim przypadku pluca sa okej...gorzej z miesniami nog na gorzystych trasach Uśmiech
a oprocz rowerowych wybryków z racji mojego wzrostu param sie jeszcze koszykowka Uśmiech tez lubisz :>

AVE MASTER LUCIFER!!!
26-11-2005 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ojciec Rydzyk napisał(a):tez lubisz :>

Lubię.


Ojciec Rydzyk napisał(a):w moim przypadku pluca sa okej...gorzej z miesniami nog na gorzystych trasach

Macie zdecydowanie bardziej pojemne płuca niż dziewczyny, zwłaszcza w czasie wysiłku fizycznego.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-11-2005 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ojciec Rydzyk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
szkoda offieczko ze nie masz poczucia humoru :/ tamten post o plucach przeciez nie byl obrazliwy Uśmiech

a ja napisalem ze u nas tej pojemnosci nie widac jak u was Uśmiech

AVE MASTER LUCIFER!!!
27-11-2005 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
Ojciec Rydzyk napisał(a):szkoda offieczko ze nie masz poczucia humoru zły max tamten post o plucach przeciez nie byl obrazliwy

Buahahaha! Ojciec, no co Ty! A gdzie ja się tu obraziłam??? :lol2: Tylko stwierdziłam fakt, że facet ma pojemniejsze płuca :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-11-2005 01:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #37
 
to ja uzunelem tamten post o plucach wiec nei miej pretensji do Offcy i prosze nie robic kolejnego offtopicu :/
27-11-2005 01:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ojciec Rydzyk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
Luzik Gonzo...tu nie bede offtopowal bo to jeden z nielicznych sensownych tematow na forum Uśmiech
a moze Ty pochwalisz sie jaki sport preferujesz ? Uśmiech

AVE MASTER LUCIFER!!!
27-11-2005 01:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #39
 
Ojciec Rydzyk napisał(a):a moze Ty pochwalisz sie jaki sport preferujesz ?

juz pisalem an ten temat na pierszej stronie Oczko
jesli ktos cche sie wypowiadac w temacie to powinien najpierw przeczytac go od poczatku Oczko
27-11-2005 01:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #40
 
Wiecie....bardzo interesuje sie gra w szachy.Lubie bardzo pilke nozna ale grana fair.

Pozdrawiam serdecznie i....swiatecznie[Obrazek: sosna_220.jpg]

Zygmunt Uśmiech Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
25-12-2005 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NiKtóś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #41
 
A ja kocham sport i wogóle oglądać i uprawiać (wszystko oprócz pływania i tenisa ziemnego)... Tyle że ja nie moge od 3 lat nic robić (nawet biec za tranwajemSmutny), tylko mi pływać pozwalają a nawet karzą... ALe ja tego nie nawidze.. A jak już ktoś sobie załatwia lewe zwolnienia z wf, to poprostu mam ochotę zyczyć tej osobie kalectwa...
25-12-2005 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
NiKtóś napisał(a):A ja kocham sport i wogóle oglądać i uprawiać (wszystko oprócz pływania i tenisa ziemnego)... Tyle że ja nie moge od 3 lat nic robić (nawet biec za tranwajemSmutny), tylko mi pływać pozwalają a nawet karzą... ALe ja tego nie nawidze.. A jak już ktoś sobie załatwia lewe zwolnienia z wf, to poprostu mam ochotę zyczyć tej osobie kalectwa...


Stosuj sie do zalecen tych, ktorzy ci zalecaja plywanie....z pewnoscia wyjdzie ci to na dobre. Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
25-12-2005 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #43
 
No ja jakiś spory czas przed wstąpieniem do seminarium uprawiałem sporty siłowe. Juz gdzieś o tym pisałem na FORUM Oczko to była moja mała pasja.
Teraz nie mam czasu aby talej się w to bawić. I mimo to, że w seminarium jest siłownia to ciężko jest znaleźć czas na nią. W środy obowiązkowy mam WF więc wtedy siedzę na siłowni a potem idę pobiegać.

Może od nowego roku wrócę do mojej pasji Uśmiech
26-12-2005 09:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
Daidoss napisał(a):Juz gdzieś o tym pisałem na FORUM

Nie musiałeś pisać, wystarczyły Twoje fotki Duży uśmiech \Duży uśmiech/

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-12-2005 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #45
 
Offca napisał(a):Nie musiałeś pisać, wystarczyły Twoje fotki
hehe ale ich już chyba nie ma Język
26-12-2005 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów