Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #91
 
tendencja napisał(a):
tendencja napisał(a):A w tym roku, to się wiosna zrobi ok. października:/ Nie ułatwia nam pogoda uprawiania sportu:/
Cyutuje sama siebie, bo pogoda się zrobila, ale Tendencja sie nie wybrała na rowerek!A tak wczesniej narzekalaDuży uśmiech
no nie ladnie Oczko
ja bym sobie poszedl ale tymczasowo moj rowerek jest niesprawny Język
03-05-2006 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #92
 
Mój tak samo Język Dlatego i ja nie jeżdże póki co ;>

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
03-05-2006 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #93
 
ja na swoim niesprawnym i tak już jeżdżę Uśmiech b. jest pięknnie i miło. już zapomniałem, jak jest genialnie. zapraszam na Mazury i Suwalszczyznę, zrobimy jakąś wyprawęUśmiech

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
03-05-2006 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #94
 
Ja lubie karate. Mozna komus fajnie przywalic Duży uśmiech A tak powaznie, to przyjemnie zajecie ksztaltujace cialo i umysl Uśmiech
23-05-2006 15:38
Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #95
 
A dziś umarł wielki trenerSmutny

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
23-05-2006 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #96
 
niestety Pan Kazimierz Górski nie doczekal do kolejnych mistrzostw Smutny
wielki bolpo stracie wielkiego trenera Smutny

zaplmy swieczke [']
24-05-2006 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #97
 
Szkoda ze chociaż mistrzostw świata nie doczekał...

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
24-05-2006 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jarna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
już nie będę siedzieć cichoJęzyk
no więc sport fajna sprawa , ale jakoś tak nałogowo nie uprawiam nicUśmiech czasem biegam bo mnie siostra zmuszaDuży uśmiech na rowerzę jeżdżę często z przymusu bo mam wszędzie daleko, ale również dla przyjemnosciDuży uśmiech uwielbiam grać w koszykówkę kiedyś należałam do szkolnej drużyny i nawet wygrywaliśmy pierwsze miejscaDuży uśmiech no a sport , któego nie lubię, a nwet bardzo nie lubię- siatkówkaUśmiech

Bóg jest mi?o?ci?Uśmiech miejmy odwag? ?y? dla mi?osciUśmiech
30-06-2006 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #99
 
hehheeheh Duży uśmiech a ja lubię strasznie biegać Duży uśmiech i np jak był rok szkolny to zawsze biegałam do autobusu JęzykJęzyk Język bo się bałąm że się spóźnie Duży uśmiech Ehhh...na pasach jak jest zielone tez lubi.e biec Duży uśmiech i to się daje we znaki moim koleżankom \, które mi towarzyszą Duży uśmiech A w domciu... hehe...no cóż czasem wyciągam tatę żeby sobie pobiegać albo jak miałam psa to też dużo biegałam z nim na spacery Język Duży uśmiech Duży uśmiech A teraz w sumie nie mam z kim :? I tak troszkę się zaniedbuję pod tym względem ;( Ale za to często jeżdże rowerkiem...dotąd z kolezanką a teraz sama Smutny bo qmpela poleciała sobie do USA Język Niom i czasem w weekend z rodzicami Duży uśmiech na taką dłuższą wyprawę Oczko A tak ze sportu to osobiście bardzo lubię jeszcze grać w tenisa ziemnego i stołowego Uśmiech W stołowym startowałam w wielu konkursach Uśmiech z moją partnerkąDuży uśmiech Aaaa..w szkółce to oczywiście siatka, której tak zabardzo nie lubię..., koszykówka w którą uwielbiam grać (szczególnie kiedy niektóre dziewczyny mają strasznie dłuuugie paznokcie Duży uśmiech ) & kiedyś trenowałam piłkę ręczną Język ale teraz już nawet w nia nie gram Smutny SpoRt to zdrowie...hehhehe...i tp prawda!!! A moje ukochane wspinaczki po góracxh tez można zaliczyć do sportu Język Duży uśmiech \Duży uśmiech/ \Duży uśmiech/ \Duży uśmiech/

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
01-07-2006 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #100
 
Ja zakochałam sie we wspinaczce, a że kondycha kiepska to bedę biegać Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-07-2006 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #101
 
Ja dzisiaj na w-fie miałam zawody na czas na ergometrze wioślarskim ;P Mówię Wam, prawie na nim umarłam. Trzeba było pokonać dystans 500m na najcięższym poziomie w jak najlepszym czasie. Ponoć rektor uniwersytetu daje nagrode pieniężną za najlepszy wynik ;P U dziewczyn tym rekordem do tej pory było 2 minuty 9 sekund. Mnie się udało "wywiosłować" 2 minuty i 5 sekund i tylko jedna dziewczyna była ode mnie lepsza o 2 sekundy. Ale kurde, jak mi zostało 150m do końca miałam największy kryzys. Już chciałam zrezygnować bo czułam, że nie dam rady i że autentycznie zaraz ducha wyzionę. Ale babka od w-fu mówi, że mam się nie poddawać tylko wiosłować bo mam świetny czas i już mi mało zostało do końca. Pod koniec tempo miałam oczywiście tragiczne, ale tak to jest jak się wystartuje na początku z pełną parą ;P a dalej się już nie ma siły. Miałabym jak nic czas poniżej 2 minut gdybym tak mocno pod koniec nie przystopowała Smutny Ale rekord mi przeszedł koło nosa, nagroda od rektora pewnie też Oczko Ale nic to. Cieszę się tylko, że nic mi się nie stało bo miałam wrażenie w pewnym momencie, że stracę przytomność z wysiłku. Tak wygląda właśnie moja kondycja sportowa ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-12-2006 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Merenwen Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #102
 
Jeśli chodzi o sport to bardzo lubię piłkę nożną i siatkówkę. Koszykówka też ok.
30-07-2007 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #103
 
Ja uwielbiam piłkę nożną i capoeirę. Oczko Również lubię popływać kajakiem lub łódką. Oczko

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
30-07-2007 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #104
 
Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, lekkoatletyka Uśmiech Duży uśmiech Wszystko uprawiam z wielką przyjemnością, ale największą przynosi mi granie w piłkę nożną i oglądanie meczyków Duży uśmiech To jest to ... Duży uśmiech
22-08-2007 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #105
 
Ostatnimi czasy miałem okazję zasmakować trochę sportów ekstremalnych. Skoro dość znacznie różnią się od zwykłej koszykówki czy piłki postanowiłem stworzyć nowy temat Sporty ekstremalne.
Może da to początek do jakiejś dyskusji na temat bardziej ryzykownej formy spędzania czasu? Zapraszam do lektury i opinii Uśmiech

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
27-08-2008 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów