Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka i treści w niej przekazywane.
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #16
 
Wcale , ale to wcale nie życzę sobie być uznawany za "dobrego" wg zasad jakie wyznaje katolicym i wiesz co? Dobrze mi z tym. I tak puściłbym dziecko na koncert satanistyczny, czy na występ chóru kościelnego- gdyby chciało.

Wg mnie o człowieku nie tyle świadczy to w co wierzy, ale to co robi. Satanizm mówi : rób to na co masz ochotę- jeśli chcesz pomagać ludziom to nie ma w tym problemu. Jeżeli nie chcesz to nie pomagasz.

Zaprawdę powiadam ci nie widzę w tym nic "złego". Bo gęba pełna frazesów o miłości Bogu i Maryi wcale nie nastraja mnie pozytywnie.
09-10-2005 19:09
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
To w takim razie współczuje takiemu twojemu dziecku, które poszło by na taki koncert z pozwolenia tatusia. Wypada sie tylko modlic bys nie miał takiej okazji.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-10-2005 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #18
 
Wiesz lepsze to niż pozwolić na pielgrzymkę do Częśtochowy- tam się dopiero dzieje. Rozpusta taka, że na szlaku nie sposób kupić prezerwatyw :mrgreen:
09-10-2005 19:37
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
semper_malus napisał(a):Wiesz lepsze to niż pozwolić na pielgrzymkę do Częśtochowy- tam się dopiero dzieje. Rozpusta taka, że na szlaku nie sposób kupić prezerwatyw

To subiektywna bardzo ocena.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-10-2005 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Twoje głupie myślenie wcale zabawne nie jest, swiadczy tylko o twojej głupocie a nie o powadze. Jak chcesz sobie kupować prezerwatywy to wcale nie musisz jechać do Częstochowy.
Jeśli chcesz, by cie traktowano poważnie to staraj sie byc poważny, a nie pisać takie brednie. Sam siebie oceniasz, my nie musimy tego robić.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-10-2005 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Dobra, proszę się od głupków nie wyzywać :!: :!: :!: Gadajcie jak na inteligentnych ludzi przystało.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-10-2005 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #22
 
Cytat:To subiektywna bardzo ocena.

Nie nardzo. Potwiedzone- obiektywnie, przez rynek. Po za tym przysłuchiwałem się rozmowom ludzi, którzy mieli własne powody by uderzyć na pielgrzymke. Wcale ale to wcale celem ich nie nyła pobożność. Ilu takich ludzi jest na pielgrzymkach można tylko się domyślać.

Jak xzegoś nie rozmuioesz Tomasz to powoedz Duży uśmiech
09-10-2005 20:02
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
semper_malus napisał(a):Nie nardzo. Potwiedzone- obiektywnie, przez rynek. Po za tym przysłuchiwałem się rozmowom ludzi, którzy mieli własne powody by uderzyć na pielgrzymke. Wcale ale to wcale celem ich nie nyła pobożność. Ilu takich ludzi jest na pielgrzymkach można tylko się domyślać.

Wiesz, na takie pielgrzymki nawet i sataniści chodzą, bo "impreza" jest otwarta. Wielu ludzi chodzi dla rozrywki i z nudy. Ale to tylko ich osobista sprawa. Nie wnikam w to.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-10-2005 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #24
 
W pewnym programie rzeczniczka firmy Unimil na pytanie gdzie i kiedy najlepiej sprzedają się gumy odpowiedziała w sposób następujący: W wakacje Pomorze, Warmia i Mazury, i w czasie pielgezymek do Częstochowy . Na szlaku.
09-10-2005 20:45
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ale po co ci potrzebne są prezerwatywy podczas pielgrzymki, co z nimi chcesz robić? Ponieważ z tego co wiem, to na pielgrzymki chodzi się nieco w innym celu i raczej nikomu nie potrzeba wtedy prezerwatyw.

Cytat:Jak xzegoś nie rozmuioesz Tomasz to powoedz

Przede wszystkim nie wiem do czego zmierzasz z tymi prezerwatywami, co chcesz udowodnić? Że chcesz uprawiać seks podczas pielgrzymki?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-10-2005 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Cytat:W pewnym programie rzeczniczka firmy Unimil na pytanie gdzie i kiedy najlepiej sprzedają się gumy odpowiedziała w sposób następujący: W wakacje Pomorze, Warmia i Mazury, i w czasie pielgezymek do Częstochowy . Na szlaku.

Koń by się uśmiał. Ta pani nigdy widać na pielgrzymce nie była. Na szlaku :lol2: Przy drodze co 200m (coby przypadkiem nikt nie przegapił) stoją staraganiki firmy Unimil i sprzedają wszystkim chłopcom prezerwatywy. O taaaaak :hahaha:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-10-2005 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
Wybacz Offco, ale jakos mnie dotknęła wypowiedź sempera. P o prostu odczułem to jako głupi żart, który mi się bardzo nie spodobał.

Pozdrawiam

[ Dodano: Nie 09 Paź, 2005 20:58 ]
Ten tekst miał być w tym poprzednim, ale sie nie wyrobiłem.Mogłem go dodać, ale niech będzie jako moje wyjasnienie.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-10-2005 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
TOMASZ32 napisał(a):p.s: Wybacz Offco, ale jakos mnie dotknęła wypowiedź sempera.

Ależ niepotrzebnie Tomaszu. Takie durnoty nie powinny Cię dotykać. Nie zaprzeczę, że takie przypadki się zdarzają, bo się zdarzają, ale pani rzeczniczka z firmy Unimil, zbyt pewna siebie to za bardzo ubarwiła. Niezła z niej megalomanka. Zresztą nie dziwię się :lol2: Jak to powiem dyrektorowi pielgrzymki to się dopiero uśmieje :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-10-2005 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #29
 
TOMASZ32 napisał(a):Ale po co ci potrzebne są prezerwatywy podczas pielgrzymki, co z nimi chcesz robić? Ponieważ z tego co wiem, to na pielgrzymki chodzi się nieco w innym celu i raczej nikomu nie potrzeba wtedy prezerwatyw.

Cytat:Jak xzegoś nie rozmuioesz Tomasz to powoedz

Przede wszystkim nie wiem do czego zmierzasz z tymi prezerwatywami, co chcesz udowodnić? Że chcesz uprawiać seks podczas pielgrzymki?

Pozdrawiam

Wiesz co Tomasz? Może byś sie pomodlił? Nie czytaj moich postów bo jak je piszę to Szatan mi siedzi na ramieniu a Lilith pod biurkiem bezeceństwa czyni.

Cytat: Koń by się uśmiał. Ta pani nigdy widać na pielgrzymce nie była. Na szlaku lol2 Przy drodze co 200m (coby przypadkiem nikt nie przegapił) stoją staraganiki firmy Unimil i sprzedają wszystkim chłopcom prezerwatywy. O taaaaak

Nie, ale z powodu, że idzie pielgrzymka raczej nie zamykają i nie burzą kiosków i innych punktów w którym prezerwatywy można nabyć.
Nie chcę cię szokować, ale niektóre dziewczyny też kupują gumy, bo wychodzą z założenia słusznie , że na chłopak zawsze ma chcicę, ale nie zawsze się w owe sympatyczne produkty zaopatrzy.
09-10-2005 21:01
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
semper_malus napisał(a):Nie, ale z powodu, że idzie pielgrzymka raczej nie zamykają i nie burzą kiosków i innych punktów w którym prezerwatywy można nabyć.
Nie chcę Cię martwić, ale tak się składa, że pielgrzymki idą raczej takimi trasami, że po drodze mają bardzo małą szansę natknąć się na punkt w którym mogliby się zaopatrzyć w prezerwatywy. No ale jak mówię. Chyba że staragan Unimila stoi na polance w srodku lasku, lub w stodole w zabitej dechami wsi - ewentualnie jakiś przychylny gospodarzyna udostępni spragnionemu miłości chłopcu kilka swoich gumek.


semper_malus napisał(a):Nie chcę cię szokować, ale niektóre dziewczyny też kupują gumy, bo wychodzą z założenia słusznie , że na chłopak zawsze ma chcicę, ale nie zawsze się w owe sympatyczne produkty zaopatrzy.

Taaak. Dz*w*i też chodzą na pielgrzymki.

Chcę jednak zauważyć, że pielgrzymka ma się nijak do tematu z muzyką :!: :!: :!: Prosiłabym o powrócenie do właściwego tematu.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-10-2005 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów