Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film i wszystko z nim związane
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #346
 
Zacznę od aktorek & aktorów. 8)

Johnny Depp, Ewan McGregor, Bruce Willis, Mel Gibson, Jim Carrey, Keanu Reeves, Gary Oldman, Jean Reno, Tom Hanks. A z polskich to Bogusław Linda oraz Jan Frycz. =P~

A z aktorek to, o dziwo, tylko Natalie Portman. Nie tylko za sagę Star Wars, której jestem wierną fanką. Język No i może Winona Ryder.

A filmy?

Leon, The Professional.
Karol, człowiek który został papieżem, Pianista, Armageddon, Truman Show, Garfield 2, Miasto Aniołów, Co gryzie Gilberta Grape'a, Czego pragną kobiety, Gwiezdne Wojny (stara trylogia i Zemsta Sithów), Piraci z Karaibów cz. I, Czekolada, Skazani na Shawshank, Kruk, Braveheart, Don Juan De Marco. Uśmiech
No i stary, dobry Titanic - jednak mam jakiś sentyment do tego filmu. Oczko
09-11-2007 22:23
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #347
 
4 piętro - genialny film produkcji hiszpańskiej. Momentami bardzo zabawny, ale w przeważającej mierze ściskający za serce. Opowiada o życiu kilku chłopców chorych na raka na oddziale onkologii w jednym z hiszpańskich szpitali, na codzień zmagających się ze swoją chorobą, kalectwem, śmiercią, ale mimo wszystko nie tracących ducha walki i optymizmu na przyszłość. Polecam wszystkim, bo naprawdę warto zobaczyć.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-11-2007 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #348
 
"Fabryka zła" , film na podstawie wydarzeń historycznych. Ale dobrze pokazuje , w jaki sposób produkowali przyszyłych nazistów oraz pośród tej fali zła, wydobywa się dwóch chłopców którzy powiedzią stanowcze NIE! temu systemowi. Jeden z nich niestety jako forme manifstacji wybrał samobójstwo ... Ale film moim zdaniem warty obejrzenia.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
20-11-2007 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #349
 
Rachel napisał(a):"Fabryka zła" , film na podstawie wydarzeń historycznych. Ale dobrze pokazuje , w jaki sposób produkowali przyszyłych nazistów oraz pośród tej fali zła, wydobywa się dwóch chłopców którzy powiedzią stanowcze NIE! temu systemowi. Jeden z nich niestety jako forme manifstacji wybrał samobójstwo ... Ale film moim zdaniem warty obejrzenia.
Słyszałem, że to świetny film, niestety nigdzie go nie mogę zdobyć.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
21-11-2007 07:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #350
 
Dziś obejrzałam film "Fanatyk" o Zydzie który jest antysemitą.
Film jest dobry. Ale mógłby być lepszy Oczko

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-11-2007 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #351
 
Lepszy jest "American History X" o neonazistach Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
01-12-2007 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #352
 
Nie oglądałam, musze wtedy se poszukać Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
01-12-2007 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #353
 
A ja chętnie obejrzę trzecią serię "Skazanego na śmierć". Jeśłi będzie taka możliwość. (I żeby Michael w końcu mógł zaznać spokoju!)

[Obrazek: mysz4.gif]
02-12-2007 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #354
 
Offca napisał(a):American History X
Jak dla mnie to parę osób za mało ten film obejrzało... Duży uśmiech
A jeśli szukacie czegoś w ten deseń - o bezsensie życia nienawiścią, polecam "Romper Stomper" - jeden z pierwszych filmów z Russelem Crowe.
03-12-2007 10:25
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #355
 
RBuzz napisał(a):A jeśli szukacie czegoś w ten deseń - o bezsensie życia nienawiścią, polecam "Romper Stomper" - jeden z pierwszych filmów z Russelem Crowe.
Bardzo dobry film, pełen dynamizmu m.in świetne sceny walk. Mam go nawet na oryginalnej kasecie, niestety, "zajechanej" do granic możliwości.
Chyba najlepszy film o skinheadach który nie ukazuje ich jako zezwierzęconych bestii...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
03-12-2007 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CarnivalKing Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #356
 
Czyżby? wg mnie właśnie tak ich pokazujeUśmiech z filmów o łysych polecam "American History X"
03-12-2007 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #357
 
CarnivalKing napisał(a):Czyżby? wg mnie właśnie tak ich pokazujeUśmiech z filmów o łysych polecam "American History X"
Oglądałes "Rompera"? Z bandy skinów o której opowiada film jedynie Hando, wydaje się bezmózgą maszyną do zabijania, ale też tak nie do końca. Davey zaś, to juz wrażliwec, fakt, że utajony.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
04-12-2007 07:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #358
 
A "Hooligans" ktoś widział?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-12-2007 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #359
 
Ks.Marek napisał(a):A "Hooligans" ktoś widział?
Byłem w szoku, Elijah Wood potrafi dokopać! :shock: Szczęśliwy :wink:

Jak dla mnie bardzo dobry film, pokazuje co trzeba - ze nie można pozwolić wkręcić się w spiralę zemsty i nienawiści, ale nie można też całe życie być (za przeproszeniem) pipą. Dodajmy do tego reżyserię kobiety i wychodzi nie "Green Street Hooligans" ale "Hollywood Hooligans" Duży uśmiech

W tym klimacie warto obejrzeć "Football Factory" - to film znacznie bardziej krwisty i życiowy, pokazujący prawdę o człowieku.
04-12-2007 11:38
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #360
 
RBuzz napisał(a):[quote="Ks.Marek"]

Jak dla mnie bardzo dobry film, pokazuje co trzeba - ze nie można pozwolić wkręcić się w spiralę zemsty i nienawiści, ale nie można też całe życie być (za przeproszeniem) pipą. Dodajmy do tego reżyserię kobiety i wychodzi nie "Green Street Hooligans" ale "Hollywood Hooligans" Duży uśmiech

Poza tym film zbyt przewidywalny. W ciągu pierwszych 10-15 minut filmu wiadomo już mniej więcej co się będzie działo i kto będzie głównym mącicielem. No i rzeczywiście - zbyt hollywoodzki.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
04-12-2007 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów