Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatna konsekracja
Autor Wiadomość
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Szydercza i zlosliwa jak na dobrego katolika przystalo jak bym stal kolo ciebie to i poryju bym dostal i zostal opluty tak trzymac wiara kk nigdy nieupadnie skoro tylu wyznawcow ma
07-11-2005 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Cytat:Szydercza i zlosliwa jak na dobrego katolika przystalo jak bym stal kolo ciebie to i poryju bym dostal i zostal opluty tak trzymac wiara kk nigdy nieupadnie skoro tylu wyznawcow ma

Tak się składa, że żadnego szyderstwa tu nie ma. Niestety więcej Ty go na tym forum nadużywasz, niż ktokolwiek z nas. Postaraj się odróżniać szyderstwo od ironii, bo to zupełnie dwie inne rzeczy. Bardzo łatwo jest oceniać innych (zwłaszcza tych, których się nie zna) i ich opluwać, nie patrząc w ogóle na siebie. Bez żadnego powodu nas wyzywasz i na każdym kroku poniżać (czego dowodem jest Twoich niemal 175 postów), prowokując tylko do kłótni. Jeśli szukasz zaczepek, proponuję Ci wyjść trochę na ulice, bo to forum od tego nie jest, czy ci się to podoba czy nie. Taka niestety prawda. Więcej opluwania z Twojej strony kochany. A po ryju prędzej od swoich najlepszych kumpli dostaniesz niż ode mnie. Ale to już na szczęście nie moja sprawa...
Dobranoc :*

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-11-2005 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #18
 
Strasznie przepraszam, że się wtrącam m, ale Wasza dyskusja stworzyla niezly offtopik Smutny Jka widzę potwierdzenie odpowiedzi z tego wątku, to na 90 % któreś z Was odbija pileczkę :/ Jaki to ma sens ;( :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
08-11-2005 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Lewiatan napisał(a):Szydercza i zlosliwa jak na dobrego katolika przystalo jak bym stal kolo ciebie to i poryju bym dostal i zostal opluty tak trzymac wiara kk nigdy nieupadnie skoro tylu wyznawcow ma

Lewiatan

Nie chce tu sie wtracac tylko aby cos tam powiedziec. Gra slow tylko dla zabicia czasu mnie nie interesuje... Czy mozesz mi powiedziec, co tak bardzo Ci sie nie podoba w mojej milosci do Boga. Albo jeszcze lepiej, Jego milosci do nas. :roll: nie rozumiem Twojego pierwszego postu.

[ Dodano: Wto 08 Lis, 2005 23:28 ]
Offca, byc moderatorem to duza sztuka i wymaga duzo cierpliwosci. Dzieki, ze offerujesz swoj czas i sluzysz Bogu. Uśmiech


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
09-11-2005 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Plomyku

Piekne jest twoje swiadectwo i Bogu nalezy dziekowac za laske, ktora ciebie dotknal.Ja rowniez przezylem nawrocenie.Bylem zdaleka od Boga i Kosciola.Piec lat temu przejezdzalem blisko Kosciola i wstapilem po to aby tam pobyc.Cos mnie ciagnelo i zapraszalo do srodka i mysle, ze to Pan Jezus mnie wolal do Siebie.Postanowilem juz nie opuszczac Mszy Swietych i zyc tylko dla Pana Jezusa.Pozniej byla spowiedz i Komunia Swieta i tak zostalo do dzis.Kazda Msze Sw. przezywam bardzo i w kazdej Mszy Sw. lacze sie z Panem w Komuni Swietej.Prosze Pana o laske uzyskania w wysokim stopniu cnot milosci, pokory i czystosci.Jestem zonaty i dzieciaty.Oczywiscie dzieci juz sa dorosle.W zyciu tyle zaniedbalem i teraz czesto zaluje, jednak za Swieta Faustyna mowie Panu; im wiecej dusza jest grzeszna tym wiecej ma prawo do Milosierdzia.

Pozdrawiam Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
09-11-2005 03:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
Lewiatan napisał(a):A wy tu pitu pitu a mniejak ten Jezus nie natchnąl tak pozatym wasi koledzy strasznie mnie zrazili do tego calego czegos co zazywacie miloscia. Ja widze tylko zaklamanie tu sie mowi jaki to Bog jest miloserny a za rogiem w modre komus albo go opluc. Poaztym wspaniale nastawianie policzkow jak ktos was udezy ale jak na wojne sie jedzie mordowac ludzi to bron i zolniezy trzeba poswiecic. I zeby zaraz nikt nie powiedzial ze ja sie tu smieje z czegos nie okej wasza wiara wasz problem nie mam zamiaru tego tłamsic ani negowac wypowiedzialem tu moje swiadectwo co do Boga ktory jest gdzies ale nie wiem gdzie a tu nikt go wskazac niepotrafi a przedewszystkim (...) moderatorka offca sama chyba niewie gdzie go szukac a wskazuje droge innym.

Lewiatanku wszystko jest w twoich rękach Bóg ci coś oferuje - swoją miłość,ale to ty musisz wykonać pierwszy krok wystarczy Mu zaufać. Ten pierwszy krok aby uwierzyć można porównać do skoku w ciemną piwnicę w której nie widać dna jedyne co trzeba zrobić to zaufać i uwierzyć, że tam na dole czeka twój Ojciec aby cię złapać On do nas mówi, że w jego ramionach jesteśmy bezpieczni. Ja tego już doświadczyłem jak wielu innych ludzi na tym forum Uśmiech my jesteśmy bezpieczni w ramionach Boga - jedynie co możemy powiedzieć to uwierz temu bo okropnie patrzeć jak się miotasz bez Jego miłości.

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
09-11-2005 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
Lewiatan napisał(a):Szydercza i zlosliwa jak na dobrego katolika przystalo jak bym stal kolo ciebie to i poryju bym dostal i zostal opluty tak trzymac wiara kk nigdy nieupadnie skoro tylu wyznawcow ma

Lewitan

Po przeczytaniu kilku towich postow doszedlem do wniosku, ze nie jestes w Kosciele Katolickim.Musisz pracowac nad soba gdyz religja w ktorej jestes nie nauczyla cie szacunku do innych.

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
10-11-2005 02:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
O a jaka ja religie reprezzentuje ??? bardzo chcial; bym wiedziec
10-11-2005 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Lewiatan napisał(a):O a jaka ja religie reprezzentuje ??? bardzo chcial; bym wiedziec

Domyslam sie w jakiej religii jestes.Nie wyjawie tu tego.Powiem tylko, ze religja, ktorej czlonkiem jestes ciezko obraza Pana Boga.

Pozdrawiam Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
11-11-2005 01:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czepizur Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
Zygmunt napisał(a):
Lewiatan napisał(a):O a jaka ja religie reprezzentuje ??? bardzo chcial; bym wiedziec

Domyslam sie w jakiej religii jestes.Nie wyjawie tu tego.Powiem tylko, ze religja, ktorej czlonkiem jestes ciezko obraza Pana Boga.
On już się smaży w piekle.
No i co tu robi taki dzieciak ? Przecież na oko widać że nie ma 13 lat ? Jestem za tym żeby go zbanować.
12-11-2005 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
czepizur napisał(a):On już się smaży w piekle.
No i co tu robi taki dzieciak ? Przecież na oko widać że nie ma 13 lat ? Jestem za tym żeby go zbanować.

Jak masz komuś dogryzać to proszę nie rób tego tutaj!!! Dalsze posty tego typu będą usuwane, bo nie mają nic wspólnego z tematem a to nie jest zgodne z regulaminem.

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
12-11-2005 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
czepizur napisał(a):
Zygmunt napisał(a):
Lewiatan napisał(a):O a jaka ja religie reprezzentuje ??? bardzo chcial; bym wiedziec

Domyslam sie w jakiej religii jestes.Nie wyjawie tu tego.Powiem tylko, ze religja, ktorej czlonkiem jestes ciezko obraza Pana Boga.
On już się smaży w piekle.
No i co tu robi taki dzieciak ? Przecież na oko widać że nie ma 13 lat ? Jestem za tym żeby go zbanować.

Warto wazyc kazde slowo poki zyjemy na tym swiecie.Na sadzie ostatecznym moze byc ciezko.Slowo twoje moze cie zbawic lub potepic.Zachecam cie do przetrawienia slow Jezusowych w Ewangelii. Uśmiech mowiacych na ten temat Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
12-11-2005 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Susane Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Tak prawdę mówiąc również żyję takim prywatnym aktem konsekracji. Można tak żyć gdy jest to wewnętrzny akt pragnienia poświęcenia Jezusowi swojego życia, nie musi być chyba jakoś szczególnie potwierdzony i można tak żyć poza istniejącymi formami życia konsekrowanego. Pokochałam Chrystusa i On stał się moim Oblubieńcem i moją jedyną Miłością. Z Jezusem idę przez życie i Nim jest mi łatwiej przełamywać trudności życia. Szukam jeszcze konkretnej formy realizacji swego powołania. Myślę o nawiązaniu kontaktu z instytutem świeckim życia konsekrowanego, może to będzie miejsce dla mnie.

Jezus jest moj? jedyn? Mi?o?ci?.
13-11-2005 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
Twoje slowa Suzanne sa zacheta aby mocniej przylgnac do Zbawiciela w ktorym jest nasza jedyna nadzieja.

Pozdrawiam Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
13-11-2005 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czepizur Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Zygmunt napisał(a):
Lewiatan napisał(a):O a jaka ja religie reprezzentuje ??? bardzo chcial; bym wiedziec
Domyslam sie w jakiej religii jestes.Nie wyjawie tu tego.Powiem tylko, ze religja, ktorej czlonkiem jestes ciezko obraza Pana Boga.

Zygmunt napisał(a):Warto wazyc kazde slowo poki zyjemy na tym swiecie.Na sadzie ostatecznym moze byc ciezko.Slowo twoje moze cie zbawic lub potepic.
A ja zachecam ciebie, żebyś stosował się do swoich własnych rad.
14-11-2005 03:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów