Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobieta, cud natury
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #31
 
TOMASZ32 napisał(a):Semper, a skąd ty te głupoty wytrzasnąłes, wątpię by to pochodziło od św. Ambrożego, raczej z głupiej strony internetowej, która krytykuje Kosciół, ewentualnie sam to może wymyśliłeś. To są brednie semper i bez podania konkretnego źródła nikt ci w te brednie nie uwierzy, a tym bardziej w to, że napisała to osoba uznana za świętą.

Wiesz co, nie dziw się, ze ktoś cię nazywa kłamcą, jeśli wypisujesz takie brednie i nie podajesz dokładnego źródła ich pochodzenia.

Może następnym razem Tomaszu bedziesz troszeczkę ostrożniejszy w zarzucaniu mi kłamstwa.


TOMASZ32 napisał(a):Widać tak, ja widać byłem w błedzie, co napewno ucieszy sempera, prawda semper?

Tak , ale nie cieszy mnie Twoja ignorancja tylko to, że okazało się, że nie kłamię.


A co do kobiet cóż:

"Kobiety są tak trudne do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły" Vittorio de Sica

"Siłą kobiet są słabostki mężczyzn" Wolter

"W życiu niewiasty można rozróżnić 7 okresów:
1.niemowkę
2.dziewczynka
3.dziewczyna
4.młoda kobieta
5.młoda kobieta
6.młoda kobieta
7.młoda kobieta" G. B.Shaw

"Za każdym mężczyzną, który odniósł sukces, stoi kobieta, która nie ma co na siebie włożyć" James Stwart

"Kobiety mają cudowny instynkt:potrafią wykryć wszystko z wyjątkiem rzeczy oczywistych" O. Wilde

"Zaszczytniej dla kobiety mieć u swych stóp lwa niż mopsa" H. Sienkiewicz

:roll2:
16-10-2005 21:12
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #32
 
semper_malus napisał(a):
TOMASZ32 napisał(a):Semper, a skąd ty te głupoty wytrzasnąłes, wątpię by to pochodziło od św. Ambrożego, raczej z głupiej strony internetowej, która krytykuje Kosciół, ewentualnie sam to może wymyśliłeś. To są brednie semper i bez podania konkretnego źródła nikt ci w te brednie nie uwierzy, a tym bardziej w to, że napisała to osoba uznana za świętą.

Wiesz co, nie dziw się, ze ktoś cię nazywa kłamcą, jeśli wypisujesz takie brednie i nie podajesz dokładnego źródła ich pochodzenia.

Może następnym razem Tomaszu bedziesz troszeczkę ostrożniejszy w zarzucaniu mi kłamstwa.


TOMASZ32 napisał(a):Widać tak, ja widać byłem w błedzie, co napewno ucieszy sempera, prawda semper?

Tak , ale nie cieszy mnie Twoja ignorancja tylko to, że okazało się, że nie kłamię.


A co do kobiet cóż:

"Kobiety są tak trudne do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły" Vittorio de Sica

"Siłą kobiet są słabostki mężczyzn" Wolter

"W życiu niewiasty można rozróżnić 7 okresów:
1.niemowkę
2.dziewczynka
3.dziewczyna
4.młoda kobieta
5.młoda kobieta
6.młoda kobieta
7.młoda kobieta" G. B.Shaw

"Za każdym mężczyzną, który odniósł sukces, stoi kobieta, która nie ma co na siebie włożyć" James Stwart

"Kobiety mają cudowny instynkt:potrafią wykryć wszystko z wyjątkiem rzeczy oczywistych" O. Wilde

"Zaszczytniej dla kobiety mieć u swych stóp lwa niż mopsa" H. Sienkiewicz

:roll2:

Dobrze semper, postaram się. Lepiej się już czujesz, wiedząc, że miałeś rację. Ja jej nie miałem i to przyznaję. Zwracam honor.

Ja cały czas staram się być ostrożny, ale to co napisałeś o kobietach po prostu było dla mnie obrazą ich odności, dlatego takie stwierdzenie. Nie napisałem jednak ze jesteś kłamcą, tylko że ktoś cię moze nazwać nim, jak będziesz pisał głupoty, ale w tym przypadku miałeś rację, wiec po co te nerwy. Przepraszam jeśli cię obraziłem.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-10-2005 00:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #33
 
To moze spójrzcie na to inaczej :?: Jeszcze nie spotkałam kobiety, która by z chęcia i przyjenością słuchała czyjejś kłótni, to może na znak szacunku, o któym tyle tu mowa oszczędzicie sobie pewnych uszczypliwości :?:

Cudem natury jest każde żywe stworzenie, a wiec i mężczyzna również Oczko

To jak panowie, lepiej :?: Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
17-10-2005 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
Anniko, my się nie kłócimy, wymieniamy tylko poglądy w kwestii obrazu kobiety. semper przedstawił prawdziwy tekst i po błędnej swojej opinii przyznałem mu rację, bo ją widac miał. Nie podobały mi się te cytaty które zamieścił więc uznałem jes za brednie. Te tekty pochodziły z prawdziwych żródeł, co powierdził msg. Nie podobają mi się one nadal, ale to już mój pogląd na to.

Dlatego powracamy do tematu.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-10-2005 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Berenikka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
Kobiety są wspaniałymi istotkami, wrażliwymi i uczuciowymi, potrafią naprawde kochać....są wierne i dobre.Oj, nie będę wymieniać wszystkich naszych zalet Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy

Scz??liwe chwile to motyle...
18-10-2005 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #36
 
W tym artukule dobre jest twierdzenie, że facet może mieć wiele partnerek, ale tylko jedną panią :mrgreen:
18-10-2005 19:21
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #37
 
Berenikka napisał(a):Kobiety są wspaniałymi istotkami, wrażliwymi i uczuciowymi, potrafią naprawde kochać....są wierne i dobre.Oj, nie będę wymieniać wszystkich naszych zalet Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy

W to akurat nie wątpię Berenikko, kobiety to wspaniałe istoty, bez wyjątku (chodzi o wygląd),potrafią kochać do szaleństwa.
Co do wierności : to jest zależne od obecności Boga w ich życiu, jesli jest, to są wierne, jeśli nie, to bywa to różnie - często zapomina się o sakramencie małżeństwa i o przysiędze złożonej przed Bogiem. Nie bronię się jako mężczyzna, ale nie mogę powiedziec,że kobiety sa tylko wierne. Dobre - napewno, to wiem po swojej żonie, chociaż wierna także jest i cieszy mnie to bardzo, ze mozemy być wzgledem siebie uczciwi pod tym wzgledem, pod wieloma innymi takze.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-10-2005 01:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
Ja jestem pełen podziwu dla kobiet, które już są matkami, bo to trochę inny gatunek kobiety, taka pełna wersja :mrgreen: Bojaźń, poświęcenie dla dziecka, coś dla mnie tak pięknego i niepojętego - żaden mężczyzna nie jest zdolny do takiego oddania, imho oczywiscie.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
19-10-2005 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #39
 
msg napisał(a):Ja jestem pełen podziwu dla kobiet, które już są matkami, bo to trochę inny gatunek kobiety, taka pełna wersja :mrgreen: Bojaźń, poświęcenie dla dziecka, coś dla mnie tak pięknego i niepojętego - żaden mężczyzna nie jest zdolny do takiego oddania, imho oczywiscie.

Jesteś pełen podziwu bo masz żonę i dziecko, więc możesz to obserwować tak jak ja, inni może nie maja takiej okazji, moze dopiero będą ją mieli, wtedy moze docenią, kim jest kobieta.

A co do mężczyzn: to masz rację, kobiety nas przewyższają pod względem poświęceń, ale są także mężczyźni, którzy takze a może i bardziej się poświęcają dla dziecka niż kobieta (nie mówię tutaj o sobie, Szczęśliwy ), ale takich przypadków jest napewno mniej.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-10-2005 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #40
 
msg napisał(a):a jestem pełen podziwu dla kobiet, które już są matkami, bo to trochę inny gatunek kobiety, taka pełna wersja Pan Zielony Bojaźń, poświęcenie dla dziecka, coś dla mnie tak pięknego i niepojętego - żaden mężczyzna nie jest zdolny do takiego oddania, imho oczywiscie.

Stanąć między matką a jej dzieckiem , gdy temu ostatniemu grozi jakieś niebezpieczeństwo to najgłupsza rzecz jaką człowiek może zrobić pod słońcem - prędzej wysmarował bym się miodem i wskoczył nago do mrowiska po tym jakbym lwa kopnął w zadek.

Zaiste interująca jest determinacja matki w tym względzie. Tu na marginesie dobra rada dla kobiet, które chcą zostać matkami- jeśli tego chcecie dziwczyny to pierwsze dziecko radzę urodzić przed 30 rokiem życia po 30 lepiej sobie odpuśćie.
21-10-2005 19:04
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #41
 
Cytat:jeśli tego chcecie dziwczyny to pierwsze dziecko radzę urodzić przed 30 rokiem życia po 30 lepiej sobie odpuśćie.

Tak sobie to właśnie planuję, ale jak męża nie ma to trudno o dziecko w takim wypadku ;( ;( ;(

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-10-2005 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #42
 
Owieczko uszy do góry jak powiedział porucznik Borewicz (na stwierdzenie poruszonego porucznika Jaszczuka, że pani sierżant jest w ciąży i nie ma męża) :"tego nie robi się obrączką"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
22-10-2005 00:26
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #43
 
Wiesz semper, mam niestety swoje zasady, które staram się przestrzegać. Gdybym ich nie przestrzegała, zabrakłoby mi szacunku do samej siebie. Inni też by go do mnie nie mieli. Wiem, że dziecko można mieć bez obrączki, ale dziecko musi mieć normalną rodzinę, ojca i matkę, żeby się normalnie wychować.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
22-10-2005 00:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #44
 
moja koleżanka z pracy mimo że bez męża, to urodziła dziecko w zeszłym roku, mając lat coś ok. 36, ponieważ przeczytała, że ciąża pomaga jak kobieta ma rozregulowane sprawy hormonalne. No i teraz dziecko wychowywane jest tylko przez nią, zresztą tak, jak sobie założyła, ale czy to dobrze, to śmiem wątpić, poniewaz widzę po swojej pociesze, jak różnie traktuje mnie i moją żonę.

A to, o czym pisał semper, czli o tej więzi matki z dzieckiem, to jest to dla mnie również bardzo niepojęte, skąd aż taka silna to więź, ale widocznie jeszcze za mało o świecie wiem Uśmiech

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
22-10-2005 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #45
 
Problem z kobietami, które mają pierwsze dziecko po 30-stce polega na tym, że wcześniej czy później mają odpały (nie wiem jakiego innego słówka tu użyć), i od tego nie ma wyjątków przynajmniej ja jeszcze z żadnym wyjątkiem się nie zetknąłem.

Przykre, ale prawdziwe i sytuacja rodzinna nie ma tu nic do rzeczy.
23-10-2005 01:43
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów