Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rockowy Kapłan
Autor Wiadomość
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Lola napisał(a):
Palmer_Eldritch napisał(a):Mam alergię na Biblie i zawarte w niej rzekome "mądrosci".
BTW marni więc teksciarze z panów z 2Tm2,3 skoro sami nie potrafią nic napisac ,tylko zrzynają ...w dodatku z marnej literatury....

wiesz, ja myślę, że oni nie dlatego śpiewają Biblijne słowa, bo nie umieją nic innego wymyślić :shock:
Mozliwe,moze faktycznie przesadziłem....Niech ci będzie


Cytat:a to, że uważasz Biblię za marną literaturę to współczuję Ci, żal mi Ciebie,
cóż miliony ludzi na świecie zapewnie się mylą dostrzegając jej wartość :roll:
A co to ma do rzeczy?Nie myl prawdy z opinia większosci-czyż nie Wy chrzescijanie powtarzacie ten tekst m.in podczas dyskusji o aborcji?
BTW-miliony ludzi na całym swiecie mordują się od wieków m,in w imie wszelakich religii....A swoją drogą stawiam ci 1000 piw (lub czegokolwiek sobie zażyczysz)jesli mi wskazesz druga księgę w imie ktorej dokonano tyle zbrodni i okrucienstw ile dokonano w imie biblii.
19-02-2006 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Stranger Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Palmer_Eldritch napisał(a):BTW-miliony ludzi na całym swiecie mordują się od wieków m,in w imie wszelakich religii..
I jaki z tego wniosek? (skupmy się na piśmie św.)
Palmer_Eldritch napisał(a):A swoją drogą stawiam ci 1000 piw (lub czegokolwiek sobie zażyczysz)
:lol2:
Palmer_Eldritch napisał(a):jesli mi wskazesz druga księgę w imie ktorej dokonano tyle zbrodni i okrucienstw ile dokonano w imie biblii.
[-X to ty wskaż bitwy itp. :mrgreen: wtedy dopiero porozmawiamy! (czekam)

... Z?o nie wybiera stron ONO wybiera Nas ...
... Get Ready? Fight! ...
19-02-2006 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Cytat:I jaki z tego wniosek? (skupmy się na piśmie św.)
Wyskoczyleś nagle jak Filip z konopii,przestudiuj dokladnie poprzednie posty i zwróć uwagę na kontekst w jakim to napisałem.
Cytat:to ty wskaż bitwy itp. wtedy dopiero porozmawiamy! (czekam)
Bitwy?chyba rzezie "nawracanych" Słowian,Prusów,Indian ,procesy czarownic i wszelaki inne zbrodnie Inkwizycji,handel niewolnikami,wojny krzyżowe itd itp.Nie słyszałeś nigdy o tych zbrodniach?Przecież to i tak tylko drobny ułamek....

[ Dodano: Nie 19 Lut, 2006 22:07 ]
Z tego co widze niezły offtop się zrobił :lol2:
19-02-2006 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
Palmer_Eldritch napisał(a):chyba rzezie "nawracanych" Słowian,Prusów,Indian

Jakich nawracanych? Skoro tak wszystkich mordowali, to nie było w takim razie kogo nawracać, czyż nie? Nie przesadzaj z tymi rzeziami. I nie kojarzę co ma chrześcijaństwo z handlem niewolnikami. Poza tym to juz zejście na zupełnie inny temat, który nota bene istnieje. Zatem proszę się trzymać tematu który tutaj mamy :!: :!: :!:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-02-2006 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Cytat:Jakich nawracanych? Skoro tak wszystkich mordowali, to nie było w takim razie kogo nawracać, czyż nie?
Jaką szkołę skonczyłaś?Skonczyłaś W OGÓLE jakąs?

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
19-02-2006 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
W OGÓLE skończyłam i robię kolejną. Jakbyś się nie zorientował to był taki żart Szczęśliwy Niemniej nie wyolbrzymiaj aż tak bardzo, bo zaraz dojdziemy do stwierdzenia, że chrześcijanie wymordowali 2/3 świata Szczęśliwy

A poza tym proszę wrócić do tematu bo dyskusje o wyprawach krzyżowych zdaje się już istnieją.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-02-2006 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Dobrze pani moderator,juz nie offtopuje Uśmiech
19-02-2006 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Stranger Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Bitwy?chyba rzezie "nawracanych" Słowian,Prusów,Indian ,procesy czarownic i wszelaki inne zbrodnie Inkwizycji,handel niewolnikami,wojny krzyżowe itd itp.Nie słyszałeś nigdy o tych zbrodniach?
Nikt nie twierdzi że na przestrzeni wieków nie występowały nadużycia\prześladowanie + zabójstwa itp. ale ta liczba nawet choćbym chciał nie zbliży się do wyczynów ojców wolnej myśli:

- babykillerzy 1 miliard dzieci
- Hitler ok. 40 mln
- Stalin ok. 50 mln
+ systemy np. komunizm + inni


Ja nie bronię błędów wiernych KrK lecz gdy czytam twoje posty to krew mi się gotuje widząc twój dziecinny tok myślenia zalatujący na 14 latka. Chociażby czytając twoje wywody na temat Armii <life is brutal>

... Z?o nie wybiera stron ONO wybiera Nas ...
... Get Ready? Fight! ...
20-02-2006 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #39
 
HALO! TO NIE TEMAT O WYPRAWACH KRZYŻOWYCH!!! Panowie, proszę przejść do odpowiedniego tematu i nie robić tu bałaganu, jasne? [-X

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-02-2006 00:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Stranger Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ps. A tak przy okazji sypiesz z rękawa ogólnikami i to mają być dowody w rozmowie? a tym bardziej przeciwko KrK sorry argh :-#

... Z?o nie wybiera stron ONO wybiera Nas ...
... Get Ready? Fight! ...
20-02-2006 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Mialem nie offtopować,ale zostałem zmuszony....prosze o wybaczenie.
Cytat:Ja nie bronię błędów wiernych KrK lecz gdy czytam twoje posty to krew mi się gotuje widząc twój dziecinny tok myślenia zalatujący na 14 latka.
Nie ,krew ci się burzy bo pisze prawde.
Cytat:Chociażby czytając twoje wywody na temat Armii
Na temat Armii wyraziłem swoje zdanie i tyle.
Cytat:s. A tak przy okazji sypiesz z rękawa ogólnikami i to mają być dowody w rozmowie? a tym bardziej przeciwko KrK sorry argh
Zadne ogólniki,to konkretne przykłady,znane kazdemu niemal na tej nieszczęsnej planecie.
Twoje zawziętośc i próba dokopania mi za wszelką cenę są żałosne Duży uśmiech Ale próbuj,próbuj dalej,kombinuj malenki....

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
20-02-2006 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Stranger Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Nie ,krew ci się burzy bo pisze prawde.
[-X pisałem że nie bronię błędów ludzi którzy odgrywali mniejsza\większą rolę w KrK lecz bronię obiektywnej prawdy.
Cytat:Zadne ogólniki,to konkretne przykłady,znane kazdemu niemal na tej nieszczęsnej planecie.
Ok tylko gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że błędy kościoła w porównaniu z błędami ludzi wolnej myśli dzieli przepaść. Wiedziałbyś że każdy szczeniak\dorosły (sorry za wyrażenie) bez znajomości faktów potrafi się wozić bo KrK jak mu się podoba tylko że nie potrafi wyciągnąć obiektywnych wniosków a co gorszę nie pokaże czynów przedstawicieli mu podobnych i krytycznie do nich nie podejdzie!

... Z?o nie wybiera stron ONO wybiera Nas ...
... Get Ready? Fight! ...
20-02-2006 01:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
W zasadzie ta dyskusja to już offtop offtopa :lol2: Wróćmy więc do głownego offtopa czyli do zbrodni popełnianych w imie Biblii czy wręcz z Biblią w ręku.Jak na razie drogi Strangerku nie potrafiłeś wymienić ANI JEDNEJ księgi która miałaby "na koncie" więcej ofiar,w dodatku próbujesz skierować rozmowe na "boczne tory",ale nie ze mną te numery [-X
Cytat:- babykillerzy 1 miliard dzieci
- Hitler ok. 40 mln
- Stalin ok. 50 mln
+ systemy np. komunizm + inni
Co mają babykillerzy,Hitler oraz Stalin do ojców wolnej mysli - nie mam zielonego pojęcia.Racz mnie oświecić.Ciekaw też jestem z jakiego źródła czerpałeś powyższe dane.Rad bym się z nim zapoznać i poszerzyć swoją wiedzę.
BTW kosciół katolicki bardzo chetnie współpracował z Hitlerem ( jak i z Mussolinim),wiec patrząc w ten sposób tez ma swój wspóludział w zbrodniach przez niego popełnianych...A juz na pewno w zbrodni holocaustu.
20-02-2006 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Stranger Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Wróćmy więc do głownego offtopa czyli do zbrodni popełnianych w imie Biblii czy wręcz z Biblią w ręku.
Strzelasz ślepakami w moim kierunku, zapomniałeś o argumentach?
Cytat:Jak na razie drogi Strangerku nie potrafiłeś wymienić ANI JEDNEJ księgi która miałaby "na koncie" więcej ofiar,w dodatku próbujesz skierować rozmowe na "boczne tory",ale nie ze mną te numery [-X
Jak to nie? a babykillerzy którzy Boże prawo mają w 4-literach 1 miliard ofiar mało? (czytaj ze zrozumieniem)
Cytat:Co mają babykillerzy,Hitler oraz Stalin do ojców wolnej mysli - nie mam zielonego pojęcia.Racz mnie oświecić.Ciekaw też jestem z jakiego źródła czerpałeś powyższe dane.Rad bym się z nim zapoznać i poszerzyć swoją wiedzę.
Ojcowie wolnej myśli to metafora która nawiązuje do osób które bawią się w boga tzw. anty-boga.

Ps. A kiedy ty przedstawiasz twoje źródło, atakujesz jak wściekły pies tylko argumentów nie przedstawiasz!?
Cytat:BTW kosciół katolicki bardzo chetnie współpracował z Hitlerem ( jak i z Mussolinim),wiec patrząc w ten sposób tez ma swój wspóludział w zbrodniach przez niego popełnianych...A juz na pewno w zbrodni holocaustu.
Poproszę o dowody, obiektywne dowody!


Z mojej strony EOT (nie mam ochoty rozmawiać na takim poziomie)

... Z?o nie wybiera stron ONO wybiera Nas ...
... Get Ready? Fight! ...
20-02-2006 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #45
 
Reszta dyskusji tutaj:

http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...9570#39570

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-02-2006 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów