Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rockowy Kapłan
Autor Wiadomość
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Annnika napisał(a):Lewiatanie, w jednym z wywiadów Friedrich opowiada, jak o mało sie nie zaćpał, "przechodził" grype i zapalenie objęło mięsień sercowy, chodził i grał i ćpał chory, tak sie o mało do grobu nie wpędził... i na OIOM-ie leżał ,wtedy dopiero do niego dotarło, co z sobą robi, i wtedy zaczęła sie jego droga do nawrócenia Wesoły


Reklama dzwignia chandlu, jak masz okazje wejc za kulisy przed koncertem owego pana jak bedziesz miala szczescie to zobaczysz ja sie tym wszystkim przejoł Uśmiech
10-02-2006 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Stranger Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Czytając posty Aslana i Darth_Helmutha można zauważyć (moim zdaniem) popadanie w skrajność jeden w kierunku x, drugi y :-k
10-02-2006 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
niestety tak jest, że w pewnych sprawach trzeba być radykalnym, natomiast nie widzę w żadnym wypadku popadania w skrajność, dlatego śmieszy mnie ten post. zarówno Darth jak i ja przedstawiamy swój punkt widzenia, a skoro jest on odmienny, to pewnie dlatego ten kontrast cię razi
pozdrawiam

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
10-02-2006 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Stranger Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Razi mnie brak obiektywizmu Aslanie :roll:
12-02-2006 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Uśmiech
więc przypominam, że jest to forum dyskusyjne a nie forum do wymiany informacji

Forum OPINII
która opinia jest obiekektywna?
mieszasz pojęcia przyjacielu
pozdrawiam

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
12-02-2006 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Stranger Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Co robią w 2Tm2,3 ? Ano NIC. Nie wydali żadnego nowego materiału od kilku lat
Dziwisz się?

- Maleo ma Maleo RR
- Budzy ma Armię
- Litza ma Arkę

(udzielają się w projektach swoich nawzajem)

2Tm2,3 jest składanką "osobowości" które tworzą zespół a nie projektem w prawdziwym tego słowa znaczeniu.
DARTH_HELMUTH napisał(a):nie koncertują etc, etc.
:^o koncertują ale akustycznie
12-02-2006 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Była mowa o nachalnym chrześcijaństwie uprawianym przez wyżej wymienionych artystów...jak ktoś chce to niech to tak nazywa ja nie mam nic przeciwko, ale w tym wyrażeniu daje się wyczuć nutkę irytacji - uważam, że właśnie owi panowie są wyjątkowi, bo potrafią promować wartości, które w tym świecie są postrzegane jako przestarzałe. Dziwi mnie to, że jak ktoś już zaczyna muzyką wysławiać Boga i to do tego mocną muzyką to zaraz mu się przykleja łatkę nachalnego chrześcijanina, a tych co łoją w gitary ile się da wykrzykując chore, satanistyczne teksty jakoś nikt się nie czepia. To pewnie dlatego bo propaganda zła stała się już tak wszechobecna, że nawet jej nie zauważamy, a wszystko co dąży ku normalności jest postrzegane jako skrajność.

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
16-02-2006 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Cytat:Dziwi mnie to, że jak ktoś już zaczyna muzyką wysławiać Boga i to do tego mocną muzyką to zaraz mu się przykleja łatkę nachalnego chrześcijanina,
W przypadku 2Tm2,3 to jest nachalne.Aż do bólu.Tego sie NIE DA SŁUCHAĆ.Porażka,po prostu porażka.W przypadku Armii jeszcze do strawienia.
Cytat:a tych co łoją w gitary ile się da wykrzykując chore, satanistyczne teksty jakoś nikt się nie czepia.
Chyba zartujesz :shock: Przykładowo afera z odwołanym koncertem Dark Funeral w Łodzi i Katowicach.
Po drugie: nie wszystkie teksty satanistyczne są chore....
17-02-2006 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Palmer_Eldritch napisał(a):W przypadku 2Tm2,3 to jest nachalne.Aż do bólu.Tego sie NIE DA SŁUCHAĆ.Porażka,po prostu porażka.W przypadku Armii jeszcze do strawienia.

Ich teksty to cytaty z Biblii, więc skoro tego nie możesz słuchać to może też i Biblia działa na Ciebie w ten sposób? no ale to już nie moja sprawa...

Palmer_Eldritch napisał(a):nie wszystkie teksty satanistyczne są chore....

Wiem, że nie wszystkie są chore, ale chodzi oto jaki mają wpływ na ludzi, którzy nie potrafią zachwać do nich dystansu.

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
17-02-2006 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Palmer_Eldritch napisał(a):W przypadku 2Tm2,3 to jest nachalne.Aż do bólu.Tego sie NIE DA SŁUCHAĆ.Porażka,po prostu porażka.W przypadku Armii jeszcze do strawienia.

Podobno o gustach się nie dyskutuje.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-02-2006 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Grajkoz napisał(a):Wiem, że nie wszystkie są chore, ale chodzi oto jaki mają wpływ na ludzi, którzy nie potrafią zachwać do nich dystansu.
Przykłady prosze.
BTW - zapraszam na dowolne WIĘKSZE forum internetowe poswięcone metalowi ,i tam będziesz mógł zobaczyć z jakim dystansem podchodzą do tych tekstów i samych zespołów nawet ci ludzie którzy uważają się za fanów black metalu.W razie czego służe linkami....
Cytat:Ich teksty to cytaty z Biblii, więc skoro tego nie możesz słuchać to może też i Biblia działa na Ciebie w ten sposób? no ale to już nie moja sprawa...
Jestem skłonny się zgodzić.Nie inaczej.Mam alergię na Biblie i zawarte w niej rzekome "mądrosci".
BTW marni więc teksciarze z panów z 2Tm2,3 skoro sami nie potrafią nic napisac ,tylko zrzynają ...w dodatku z marnej literatury....
Offca napisał(a):Podobno o gustach się nie dyskutuje.
Forum internetowe to miejsce wymiany poglądów wszelakich,także w temacie gustów muzycznych.Bez takich dyskusji to i inne fora internetowe nie miały by sensu istnienia.
17-02-2006 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Forum internetowe to miejsce wymiany poglądów wszelakich,także w temacie gustów muzycznych.Bez takich dyskusji to i inne fora internetowe nie miały by sensu istnienia.

Owszem, ale nie w tym sensie, że moje jest ble, a Twoje najlepsze na świecie. Nie ograniczaj indywidualności każdego człowieka.


Palmer_Eldritch napisał(a):BTW marni więc teksciarze z panów z 2Tm2,3 skoro sami nie potrafią nic napisac ,tylko zrzynają ...w dodatku z marnej literatury....
Są zespołem chrześcijańskim i świadomie używają tekstów biblijnych w piosenkach. Zamierzone działanie. Armia, choć skład jest bardzo podobny ma własne teksty. Podobnież było z Houk.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-02-2006 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Cytat:Owszem, ale nie w tym sensie, że moje jest ble, a Twoje najlepsze na świecie. Nie ograniczaj indywidualności każdego człowieka.
Możesz wyjaśnić co masz na mysli?Bo nie bardzo rozumiem.Niczyjej indywidualnosci nie ograniczam,nie mam takich mozliwosci nawet,jedynie przedstawiam swoje zdanie.
Cytat:Są zespołem chrześcijańskim i świadomie używają tekstów biblijnych w piosenkach
Więc są mało kreatywni.
Cytat:Zamierzone działanie. Armia, choć skład jest bardzo podobny ma własne teksty.
Toteż napisałem ze ARMIĘ jeszcze mozna od biedy strawić(do Legendy grali całkiem fajnie)

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
18-02-2006 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Cytat:
Są zespołem chrześcijańskim i świadomie używają tekstów biblijnych w piosenkach

Więc są mało kreatywni.

Szkoda, że nie dokończyłeś cytatu Offcy :?
Offca napisał(a):Są zespołem chrześcijańskim i świadomie używają tekstów biblijnych w piosenkach. Zamierzone działanie. Armia, choć skład jest bardzo podobny ma własne teksty. Podobnież było z Houk.

Skoro oba zespoły tworzą prawie ci sami ludzie tzn, że wcale nie są mało kreatywni, wręcz przeciwnie. Poza tym txt Budzego są bardzo ambitne, niejednoznaczne, a przez to trudne w interpretacji, a to jest przecież jeden z wyznaczników dobrego utworu. No i oczywiście nie można ich nazwać "nachalnie chrześcijańskimi" 8)

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
18-02-2006 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Mam alergię na Biblie i zawarte w niej rzekome "mądrosci".
BTW marni więc teksciarze z panów z 2Tm2,3 skoro sami nie potrafią nic napisac ,tylko zrzynają ...w dodatku z marnej literatury....

wiesz, ja myślę, że oni nie dlatego śpiewają Biblijne słowa, bo nie umieją nic innego wymyślić :shock:

a to, że uważasz Biblię za marną literaturę to współczuję Ci, żal mi Ciebie,
cóż miliony ludzi na świecie zapewnie się mylą dostrzegając jej wartość :roll:

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
19-02-2006 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów