Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rockowy Kapłan
Autor Wiadomość
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #61
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Tylko dziwię się, że inteligetny w sumie facet, powtarza jak papuga kościelne "komunały".

dla Ciebie jedno wyklucza drugie- dla innych nie
należy się z tym pogodzić
znam czy to osobiście, czy nie mnóstwo bardzo inteligentnych ludzi, którzy rozumieją te 'komunały' i nimi zyją. czy z tego powodu są mniej inteligentni? zasługują na mniejszy szacunek? myślę, że wątpię.
przebija przez ciebie (może nieświadomie, nie mnie osądzać) subtelna nietolerancja- degradowanie społeczności wierzących pod względem inteligencji
cóż- radować sie należy tym, że suma inteligencji ludzi wierzących jest stała- tylko ich liczba maleje
pozdrawiam

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
28-02-2006 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #62
 
Przeczytałam tylko wywiad z Trybuny, ale wcale nie uważam by powtarzał kościelne komunały, to np. Ciebie Darth można by było oskarżyć że powtarzasz komunały niewierzących itd. on mówi, wg mnie, to co myśli

Cytat:Przecież na początku w Armii robiłem to samo, co dzisiaj. Śpiewałem po prostu to, co czułem i uważałem za dobre. Śpiewać i mówić prawdę wcale nie jest tak łatwo, łatwo tylko się o tym mówi. Wystarczyło tylko szczerze powiedzieć, co się czuje i w co się wierzy, a natychmiast miałeś bardzo wielu wrogów. W Ameryce chyba nikt nie pyta muzyka, czy się nawrócił, czy nie? Słucha się jego płyt, które są albo dobre, albo słabe, a u nas jest od razu jakaś afera. W katolickim kraju mówienie o swojej wierze jest bardzo źle widziane.

okej śpiewa o Bogu - i co z tego - skoro to jest dla niego ważne - przynajmniej śpiewa o tym czym żyje, a nie jak np. no nie wiem - Piasek - niewiadomo o czym, a wszystko w sumie sprowadza się do "miłości" - bzdurnie pojmowanej

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
28-02-2006 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #63
 
Macie rację, nie pomyślałem o czym piszę...
Ciagle jeszcze wyłazi ze mnie ta bzdurna przekora wobec religii - a ciągle sobie powtarzam, że nie będę sobie tym wszystkim nerwów szarpał, ze mam to gdzieś.... ale jednak instynkty się odzywają...


A Budzyńskiego i tak poważam 10000 razy bardziej jak Piaska czy inną Dodę Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-03-2006 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #64
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):"Triodante" - też ciekawe - choć muza wyraźnie trudniejsza w odbiorze
Moim zdaniem to najbardziej interesująca pod względem muzyczno-aranżacyjnym płyta Armii - właśnie dlatego że nie jest łatwa do słuchania.

Budzyński - Piasek - Doda - hmm, interesujące zestawienie :mrgreen:

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
07-03-2006 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #65
 
msg napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):"Triodante" - też ciekawe - choć muza wyraźnie trudniejsza w odbiorze
Moim zdaniem to najbardziej interesująca pod względem muzyczno-aranżacyjnym płyta Armii - właśnie dlatego że nie jest łatwa do słuchania.
No... ja nie mówiłem, że jest zła - wprost przeciwnie. Armia na tej płycie oderwła się trochę od swoich stereotypów i stworzyła kawałdobrej,choć nie koniecznie prostej w odbiorze muzyki ("Święto jaskółki").

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
08-03-2006 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów