Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólnota Radio Maryja // co łączy ich z sektą ?
Autor Wiadomość
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #136
 
Ufff przebrnąłem przez te emocje.... :roll:

Zauważyłem co u niektórych osób, iż swoje informacje o Radiu Maryja czerpią wyłącznie od tych, którzy są dość ostrymi krytykami tej rozgłośni. Nie od dziś wiadomo, że np. wizja katolicyz,u "Tygodnika Powszechnego" jest całkowicie inna niż trouńskich redemptorystów. Podobnie jest z wymienianymi tutaj biskupiami. Pierwsza uwaga: wszyscy oni zgadzają się co do doktryn katolickiej wiary!!!!! Jeśli są jakieś róznice to w wizji przekazu czy optowania za tą czy inną partią polityczną. Ale czy to ma świadczyć o jakimś sekciarstwie? To zwykły nonsens...

Już całkowita przesadą jest ciągłe powtarzanie jakiegoś zarzutu o bałwochwalstwo! To już zwykłe kłamstwo, bo nie ma żadnych ku temu dowodów i przesłanek. Chcę to mocno podkreslić, ponieważ nie można od tak sobie /bo się jest nie doinformowanym/ kogoś krzywdzić :roll: Trochę opanowania :!: :!: :!:

To, że radio podejmuje tematy polityczne jest dla mnie normalne i nie widze w tym nic dziwnego. A co to katolicy już nie moga porozmawiać o polityce? Wszystkich wątpiących prosze o przeczytanie księgi np. Amosa jak on mocno krytykował ówczesnych rządzących! To właśnie polityka i to w Piśmie św. :wink: Nie bójmy się jej Duży uśmiech

Słusznym wydaje się postulat spokojnej dyskusji o naszym spojrzeniu na ten fenomen. Tylko proponuję zrezygnować z języka boju: sekta, bałwochwastwo itd...

Daidoss napisał(a):Grupy modlitewne Odnowy gromadzą się na co tygodniowych spotkaniach modlitewnych, podejmują modlitwę wstawienniczą w różnych intencjach, o uzdrowienie fizyczne i duchowe, podejmują rozmaite formy ewangelizacji, nieraz organizują pantomimy lub głoszą Dobrą Nowinę na ulicach dużych miast.
Odnowa w Duchu Świętym nie prowadzi jednolitej działalności apostolskiej. Jej członkowie określają indywidualnie swoje zaangażowanie, a także nieraz łączą się w nowe grupy, aby wspólnie zrealizować jakieś zadanie. Do tych zadań należy ewangelizacja różnych środowisk indywidualnie lub wspólnotowo - w kościołach członkowie Odnowy włączają się do liturgii i Mszy świętej, z posługą uzdrawiania, nawiedzają więźniów. W świecie angażują się w życie polityczne, społeczne, kulturalne, w rodzinach i grupach zawodowych przybliżają Królestwo Boże przygotowują grunt pod zasiew Słowa Bożego.

Jeśli chodzi o politykę normalny tekst o tym, że uczestnicy spotkań modlitewnych w normalnym życiu angażują się w politykę np. ktoś jest animatorem a w codzienności burmistrzem, posłem itd. W polityke zaangażowani są wszyscy czy tego czcą czy nie. Katolik ma pełne prawo aby w niej uczestniczyć nawet na poziomie wspólnot np. Akcja katolicka!

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
26-08-2005 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #137
 
Katolik ma pełne prawo aby w niej uczestniczyć nawet na poziomie wspólnot- napisał przed momentem Gregoriano. Racji w tym jest sporo, nawet powiedziałbym święta racja, ale należy sobie teraz zadać pytanie (i tu proszę o wasze szczere odpowiedzi), czy duchowni, którzy prowadzą radio "ewangelizacyjne" powinni na jego antenie zajmować się głównie polityką? Czy jest to ich główny cel w życiu? Nie chcę, aby to zabrzmiało za ostro, ale jeżeli są duchownymi po to, aby mówić ludziom na kogo głosować i oczerniać innych polityków, to chyba się nieco rozminęli z powołaniem, nieprawdaż? Z tego, co mi wiadomo duchowny to człowiek, który poświęca się misji pasterza w Kościele i ma za zadanie zaprowadzić nasze dusze do nieba, a nie wskazywać nam na kogo głosować. Coś tu jest nie w porządku. PozdrawiamUśmiech

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
26-08-2005 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #138
 
Ajfen napisał(a):czy duchowni, którzy prowadzą radio "ewangelizacyjne" powinni na jego antenie zajmować się głównie polityką?

Skąd te założnie? Trzeba pokazać jak jest a z tym jesst już problem. Najczęściej jest tak, że wysłucha się jednej audycji w RAdiu Maryja o polityce, a później oceny, że tam sama polityka... Teraz też przypominam zbliżają się wybory, stąd intensywność tego typu dysksuji jest większa. To chyba normalne?

Najpierw trzeba wyjśc od tego jak powinna wyglądać postawa duchwonego odnośnie polityki!

To zrobię później bo mam to opracowane w swoim archiwum :wink:

Ajfen napisał(a):Nie chcę, aby to zabrzmiało za ostro, ale jeżeli są duchownymi po to, aby mówić ludziom na kogo głosować

Przecież episkopat przed każdymi wyborami przypomina jak mamy głosować i na kogo /chodzi oczywiście o zasady jakimi mamy się kierować/. Jednocześnie nie wyobrażam sobie aby juakiś biskup mógł popierać SLD! To było by zaprzeczenie tego co głosi Kościół. Zawsze księża będą posądzani o stronniczość bo będą wskazywali na tych, którzy kierują się społeczną nauką Kościoła.

Ajfen napisał(a):oczerniać innych polityków

Odwołaj sie do konkretu. Bo to zawsze będzie złe, stąd potrzeba odwołania się do takiego czy innego przypadku.

Ajfen napisał(a):Z tego, co mi wiadomo duchowny to człowiek, który poświęca się misji pasterza w Kościele i ma za zadanie zaprowadzić nasze dusze do nieba, a nie wskazywać nam na kogo głosować. Coś tu jest nie w porządku. PozdrawiamUśmiech

Jeśli bedziesz popierał tych, którzy zamisat cywilizacji miłości budują cywilizację śmierci to godzi się to droga do zbawienia? Polecam księgi prorockie, pokazujące jak prorocy pietnowali ówczesną elitę narodu.

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
26-08-2005 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #139
Chyba się nie zrozumieliśmy.
Chyba się nie zrozumieliśmy. Piszesz:Jeśli bedziesz popierał tych, którzy zamisat cywilizacji miłości budują cywilizację śmierci to godzi się to droga do zbawienia? A czy ja napisałem, że ich popieram? Tu czuję się obrażony.
Piszesz: Odwołaj sie do konkretu. Bo to zawsze będzie złe, stąd potrzeba odwołania się do takiego czy innego przypadku.
Jeśli chodzi Ci o oczernianie innych polityków, to nic prostszego. Lech Wałęsa. Dopóki nie odzywał się był "przyjacielem RM". Kiedy jednak powiedział co o nich myśli( zbyt dosadnie moim zdaniem i powinien ich przeprosić) to natychmiast obwolali go konspiratorem i współpracownikiem SB. Nie jest to lekką przesadą? Moja babcia przed nagonką na Wałęsę mówiła o nim z szacunkiem, ale po tym, co powiedziało o nim RM mówi tylko: "Wałęsa gnój nie jest godzien nosić Matki Boskiej za klapą")
Piszesz:Przecież episkopat przed każdymi wyborami przypomina jak mamy głosować i na kogo /chodzi oczywiście o zasady jakimi mamy się kierować/. Jednocześnie nie wyobrażam sobie aby juakiś biskup mógł popierać SLD! To było by zaprzeczenie tego co głosi Kościół. Zawsze księża będą posądzani o stronniczość bo będą wskazywali na tych, którzy kierują się społeczną nauką Kościoła.
I tu masz rację, ale czy słuchałeś kazania bp. Zawitkowskiego na pielgrzymce RRM na Jasną Górę? Członek episkopatu, biskup, pasterz Ludu Bożego a podczas homilii nie odwołuje się do Ewangelii, ale do polityki. Według mnie homilia opiera się na Ewangelii, a nie na komentowaniu polityki państw Europy zachodniej.
Piszesz wreszcie: Najczęściej jest tak, że wysłucha się jednej audycji w RAdiu Maryja o polityce, a później oceny, że tam sama polityka... Teraz też przypominam zbliżają się wybory, stąd intensywność tego typu dysksuji jest większa. To chyba normalne?
I tu masz rację, że skoro zbliżają się wybory, to głos zabiera episkopat. Ja tego nie neguję, potrzebne jest ich duchowe przewodnictwo, a co do RM, to za każdym razem jak słuchałem go, lub oglądałem TV TRWAM, to była mowa o polityce. Może nie słucham za często, a może to tylko tak trafiałem, że akurat były debaty o polityce, ale w RADIU EWANGELIZACYJNYM głównym tematem powinna być Ewangelia, czyż nie? PozdrawiamUśmiech
PS. Wiem, że w RM i TV TRWAM są także audycje ewangelizacyjne, ale jest ich zbyt mało.

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
26-08-2005 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #140
 
A ja dzis co właczam RM to ta: Msza Święta chyba w Czętochowie, była tak długa, że właczyłem teraz i co :?: Koronka Duży uśmiech
A dla mnie Msza i Koronka jest mało polityczna Uśmiech
26-08-2005 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meritus Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 192
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #141
 
Audycji publicystycznych jest dużo, zwłaszcza wieczorami. Wczoraj od 18.10 do 19.30, od 21.45 do 23.40 i od 0.05 do 1.00 byli Kotlinowski, Jackowski i Sobecka w RM. Coś w tym złego ? Przynajmniej jakaś przeciwwaga dla pozostałych mediów liberalnych, gdzie tylko Cimoszewicz i Tusk. Strach lodówkę już otworzyć.

Biskup Zawitkowski w swojej homilii na Jasnej Górze kilkadziesiąt razy cytował Pismo Święte, co można sprawdzić czytając tekst na stronie http://www.radiomaryja.pl
26-08-2005 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #142
 
Ajfen napisał(a):Chyba się nie zrozumieliśmy. Piszesz:Jeśli bedziesz popierał tych, którzy zamisat cywilizacji miłości budują cywilizację śmierci to godzi się to droga do zbawienia?

Przecież napisałem to w ogólnym kontekście, pisąc w przenośni i retorycznie do Ciebie. I nic więcej :roll: Moją intencją nie było sugerowanie, że kogokolwiek popierasz dajmy na to Władysława Frasyniuka czy kogoś innego.... :?

Ajfen napisał(a):Jeśli chodzi Ci o oczernianie innych polityków, to nic prostszego. Lech Wałęsa. Dopóki nie odzywał się był "przyjacielem RM". Kiedy jednak powiedział co o nich myśli( zbyt dosadnie moim zdaniem i powinien ich przeprosić) to natychmiast obwolali go konspiratorem i współpracownikiem SB. Nie jest to lekką przesadą? Moja babcia przed nagonką na Wałęsę mówiła o nim z szacunkiem, ale po tym, co powiedziało o nim RM mówi tylko: "Wałęsa gnój nie jest godzien nosić Matki Boskiej za klapą")

To nie jest reprezentatywny przykład. Dlaczego? Wałęsa dużo ma w tym winy a mi chodzi o jakieś irracjonalne oczernianie, co zostało zresztą zasugerowane. W tym przypadku trzeba byłoby przeczytać listy L. Włęsny do rozgłośni oraz stanowisko Radia. Myśle, że jest to możliwe jeśli pośledziło by się Nasz dziennik. Wówczas jest szansa, że dojdziemy do jakiegoś obiektywizmu. Natomiast ludzie jak to ludzie, często reagują emocjonalnie, po czasie już nie używają przesady językowej.

Stąd moje pytanie czy Radio Maryja, mam na myśli tutaj ojców prowadzących oczernia polityków od tak sobie?

Ajfen napisał(a):tu masz rację, ale czy słuchałeś kazania bp. Zawitkowskiego na pielgrzymce RRM na Jasną Górę? Członek episkopatu, biskup, pasterz Ludu Bożego a podczas homilii nie odwołuje się do Ewangelii, ale do polityki. Według mnie homilia opiera się na Ewangelii, a nie na komentowaniu polityki państw Europy zachodniej.

A czytałeś księgę Amosa? Stosując to do naszych czasów można zarzucić prorokowi uprawianie polityki... :roll:

Ajfen napisał(a):I tu masz rację, że skoro zbliżają się wybory, to głos zabiera episkopat. Ja tego nie neguję, potrzebne jest ich duchowe przewodnictwo, a co do RM, to za każdym razem jak słuchałem go, lub oglądałem TV TRWAM, to była mowa o polityce. Może nie słucham za często, a może to tylko tak trafiałem, że akurat były debaty o polityce, ale w RADIU EWANGELIZACYJNYM głównym tematem powinna być Ewangelia, czyż nie?

Musiałbyś zrobić moritoring aby pokazać, iż głównym zadaniem i PRAKTYKĄ Radia Maryja jest tematyka polityczna. To też jest do zrobienia. Trzeba poprostu go słuchać przez jakiś czas non stop i będziesz miał jakiś efekt. :wink: Inaczej można przypadkiem dokonywać krzywdzących uogólnien....

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
26-08-2005 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #143
Znowu to samo?
Posłuchaj mnie Grzegorzu. Ja swojego zdania na ten temat nie zmienię i uważam je za obiektywne. Nie podoba mi się w RM uprawianie polityki, ponieważ to nie jest zadaniem radia ewangelizacyjnego, a poza tym radio jest w porządku. Wszystko. Możesz pisać co chcesz, lecz mnie i tak nie przekonasz do zmiany decyzji. A co do księgi proroka Amosa, to tam raczej nie było kwestii typu: "Módlmy się albowiem dopłat z Unii nie będzie, a geje do Królestwa Niebieskiego nie wejdą."- Chyba niezbyt udana z tego homilia, co o tym sądzisz?

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
26-08-2005 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #144
 
Ajfen napisał(a):a geje do Królestwa Niebieskiego nie wejdą
Tak nawet w Piśmie Świętym napisane jest Oczko
26-08-2005 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #145
Nieprawda!
Nie mogę się zgodzić z Daidossem. Owszem, w listach św. Pawła są fragmenty mówiące o homoseksualistach, lecz pragnę zwrócić uwagę na naukę Kościoła Katolickiego odnośnie tych osób. W żaden sposób KK ich nie potępia, a wręcz tego zakazuje. Pisze ponadto, iż my, katolicy powinniśmy wspierać takie osoby w drodze do świętości. My, katolicy, nawet świeccy, a co dopiero duszpasterze(wspomniany wyżej biskup Zawitkowski, którego szanuję i cenię za talent kaznodziejski, ale ten fragmencik homilii uważam za totalną pomyłkę). Jak więc może ów biskup mówić kto wejdzie, a kto nie wejdzie do nieba, skoro to wie sam Bóg i tylko On. Mało tego, jak może biskup potępiać homoseksualizm wbrew nauce kościoła?

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
26-08-2005 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #146
 
Ajfen napisał(a):Nie podoba mi się w RM uprawianie polityki, ponieważ to nie jest zadaniem radia ewangelizacyjnego
Halo halo a kto powiedział że katolik nie może ewangelizować uczestnicząc w życiu politycznym ??? Może troszkę zabrzmi to tak jak kiedyś wypowiadał się Judasz ale naprawdę zaczyna mi brakować właśnie katolikó w polityce odbierających swoje powołanie właśnie w tej dziedzinie życia oczywiście zgodnie z zasadami życia chrześcijańskiego czyli jestem w Radzie Miasta, w Sejmiku, Sejmie,czy w Senacie, albo jako Prezydent ale po to by SŁUŻYĆ mojej ojczyźnie a nie zbierać z tego profity i właśnie swoją postawą ewangelizować dawając świadectwo życia z Bogiem i dla Boga!!!

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
26-08-2005 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meritus Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 192
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #147
 
Radio Maryja nie jest tylko radiem ewangelizacyjny, ale radiem katolickim.
Dlaczego nawet radio ewangelizacyjne nie powinno poruszać spraw politycznych ? Proszę mi to wyjaśnić. Jeżeli nawet ktoś uważa politykę za dzieło szatana, to tym bardziej trzeba tam iść z Ewangelią.
26-08-2005 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #148
 
Ajfen napisał(a):A co do księgi proroka Amosa, to tam raczej nie było kwestii typu: "Módlmy się albowiem dopłat z Unii nie będzie, a geje do Królestwa Niebieskiego nie wejdą."- Chyba niezbyt udana z tego homilia, co o tym sądzisz?

Gubisz w tym wszystkim podstawową kwestię :roll: To, że dane słowo nie wystepuje w Biblii, w tym wypadku w księdzie Amosa nie oznacza, iż nie obrazuje nam współczesnych czasów. Gdyby popatrzeć na wspomnianego proroka, to według twojej koncepcji nie powinien piętnować rządzących, ponieważ nie można się mieszać do polityki?! I popadasz w sprzeczność. Biblia ma również przesłanie ponad czasowe i nie można o tym zapominać.

Co do gejów, nauka Kościoła jest bardzo jasna. Św. Paweł napisał:

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego /1 Kor 6, 9-10/

Kościół nie potepia tych ludzi ale potępia ich uczynki. Jeśli będą trwać w takiej postawie wbrew nauczaniu Kościoła - jak napisał św. Paweł - Królestwa Bożego nie odzedziczą!

Mylisz się co do tego! Nie biskup Zawitkowwski jest w błędzie tylko Ty!

Ajfen napisał(a):Mało tego, jak może biskup potępiać homoseksualizm wbrew nauce kościoła?

Podsumuwując ten offtopic uważam, że nie masz argumentów aby sugerować to co jest zawarte w tym zdaniu! Biskup mówiąc to był wierny Ewangelii :wink:

Jednak wolałbym abysmy skupili się na udziale Kościoła w polityce, a w tej konkretnej sprawie Radia Maryja.

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
27-08-2005 08:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #149
 
Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej; Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi ona trudne doświadczenie. Powinno się traktować je te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i - jeśli są chrześcijanami - do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.- z Katechizmu Kościoła Katolickiego.
I cóż powieie na to? Ja nadal uważam, że biskup nie ma prawa mówić w ten sposób o osobach odmiennej orientacji seksualnej, ponieważ jest to niezgodne z wyżej wymienionym artykułem.
Co zaś tyczy się polityki uprawianej w RM, to chyba najbliższy jest mi pogląd Meritusa, ale wciąż uważam, iż polityka nie jest głównym zadaniem radia ewangelizującego. Jego głównym zadaniem powinno być głoszenie Słowa Bożego. PozdrawiamUśmiech

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
27-08-2005 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meritus Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 192
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #150
 
Katechizm w sposób bardzo łagodny wypowiada się we fragmencie o homoseksualizmie na ten temat. Jednak gdzie indziej w KKK są przypomniane grzechy o pomstę do nieba wołające. Zaliczają się do nich akty sodomii. Pismo Święte homoseskualizm nazywa sromotą i zboczeniem (św. Paweł).

Co do kwestii RM a polityka. Audycje o tematyce społeczno - politycznej są dość częste i zapewne będą przed wyborami intensywniej puszczane. Jest teraz seria audycji w których występują czołowi przedstawiciele partii politycznych. W środę był Macierewicz i Czerwiński z Ruchu Patriotycznego, we czwartek Kotlinowski, Sobecka i Jackowski z LPR, w niedzielę J.Kaczyński, Ziobro i Wassermann z PiS będą. Myślę, że takie audycje są potrzebne ze względu na blokadę informacyjną w mediach lewicowo-liberalnych (tyle Tuska i Cimoszewicza, że strach lodówkę otwierać). Jednak mówienie, że tego typu audycje dominują w RMsą błędne. Może przyciągają uwagę bo są nietypowe, w radiu siedzą przez 3-4 godziny politycy, mogą swobodnie się wypowiedzieć, a następnie jest możliwość publicznej rozmowy lub zadania pytania telefonicznie równie dobrzez przez profesora, czy babcię z Pcimia. Tego typu audycje są ewenementem w Polsce i swoją wyjątkowością przyciągają uwagę.
27-08-2005 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów