Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólnota Radio Maryja // co łączy ich z sektą ?
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #121
 
A co o tym mam myslec :?:

Grupy modlitewne Odnowy gromadzą się na co tygodniowych spotkaniach modlitewnych, podejmują modlitwę wstawienniczą w różnych intencjach, o uzdrowienie fizyczne i duchowe, podejmują rozmaite formy ewangelizacji, nieraz organizują pantomimy lub głoszą Dobrą Nowinę na ulicach dużych miast.
Odnowa w Duchu Świętym nie prowadzi jednolitej działalności apostolskiej. Jej członkowie określają indywidualnie swoje zaangażowanie, a także nieraz łączą się w nowe grupy, aby wspólnie zrealizować jakieś zadanie. Do tych zadań należy ewangelizacja różnych środowisk indywidualnie lub wspólnotowo - w kościołach członkowie Odnowy włączają się do liturgii i Mszy świętej, z posługą uzdrawiania, nawiedzają więźniów. W świecie angażują się w życie polityczne, społeczne, kulturalne, w rodzinach i grupach zawodowych przybliżają Królestwo Boże przygotowują grunt pod zasiew Słowa Bożego.
25-08-2005 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #122
 
przyjdzie jeszcze czas na piosenkę o Tobie, drogi DaidossieUśmiech

Zrazu z Sulechowa Administratorowi
mocno dopiekli userzy nowi,
więc tak się pieklił, anielił od rana
że userom aż wrąbał bana!

Zrazu Administratorowi z bożego Sulechowa
Z wrażenia w gardle zastygła mowa
gdy powstała o nim pieśń nowa
piękna, chwalebna, rzec- wyborowa!


PRZEPRASZAM NINIEJSZYM ZA OFFTOPIC I SKŁADAM SAMOKRYTYKĘ :oops:

[ Dodano: Czw 25 Sie, 2005 22:38 ]
przepraszam jeszczio raz... ten post miał iść wyżej, ale co ja poradzę, że tacy płodni jesteście Uśmiech Z Bogiem!

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
25-08-2005 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #123
 
Offca Ty założyłaś temnat Uśmiech daj mu pomógł odemnie Duży uśmiech :roll2:
25-08-2005 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meritus Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 192
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #124
 
Offco
Apeluję o przeglądnięcie programu RM jeszcze raz.
SLD i innych dewiantów w RM bym nie zniósł. Na czele list tej partii startują zwolennicy zboczeń seksualnych tacy jak Biedroń, Nowicka, czy Jaruga. Jeszcze tego w RM brakuje.

A skoro już tak lirycznie to jeszcze trochę poezji z pewnego forum:
Rydzyk ty złodzieju!!!!!!robisz w h**a uczciwych i niewinnych ludzi,ale twoje dni są policzone. kiedy pokolenie starych bab sie już wykruszy to zaczniesz zdychać z głodu wyzyskiwaczu.Wozisz d***ko luksusowym autem a staruszki na wsiach z głodu umierają. dlaczego ludzi masz w d***e? przecież w bibli inaczej jest napisane.Przez takich jak ty kładę h** na cały kler w p***e palec.motyla noga nie nawidze cie je***cu z lysej gory. jeszcze cie h*** odj***e z kuszy kumel juz ja konczy robic po godzinach.wasze dni są policzone kozoj***y w sutannach kurcze pioro.
25-08-2005 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #125
 
Cytat:Offca Ty założyłaś temnat Wesoły daj mu pomógł odemnie Bardzo szczęśliwy lolo

Komu? Aslanowi za wierszyk? Duży uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-08-2005 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #126
 
wiesz co meritus, jak chcemy taką za przeproszeniem poezję, to sobie odpalamy forum "Faktów i Mitów", i to na dowolnym temacie... oto są dewianci i zboczeńcy, jak to nazwałeś.

Daidoss: podobało się? :lol2: :lol2: :lol2:

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
25-08-2005 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #127
Apel do waszych głów!
Nie kłóćcie się. Przecież każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii. Offca i Aslan mają rację i sercem jestem za nimi, ale i ich opozycja mówi prawdę. Nie można skrajnie krytykować RM, bo nie jest przecież złe, a sektą nie jest, bo wierzą przecież w Trójcę ŚwiętąUśmiech. RM ma wady ale ma i zalety i najlepiej będzie porozmawiać o nich kulturalnie, a nie pisać na siebie wierszyki(talent Aslana mnie zachwyca), czy grozić. Jesteśmy dziećmi tego samego Boga i proszę was NIE BIJCIE SIĘ!!!Uśmiech

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
26-08-2005 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #128
 
Ajfen napisał(a):(talent Aslana mnie zachwyca)

nie kadź przyjacielu bo tu i tak wszyscy lub co poniektórzy wiedzą ze się znamy dobrzeUśmiech :oops: :oops: :oops:

BOŻE! CZY OFFTOPY TO MOZE BYĆ NAŁÓG? :oops: :oops: :oops:

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
26-08-2005 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #129
 
Co z tego, ale talent twój pochwał niezliczonych wymaga Uśmiech
Poza tym zamiast wymyślać wierszyki na innych możesz skierować umysł w kierunku logicznych "za" i "przeciw" RM Uśmiech POZDRAWIAM

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
26-08-2005 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #130
 
meritus napisał(a):A skoro już tak lirycznie to jeszcze trochę poezji z pewnego forum:
Rydzyk ty złodzieju!!!!!!robisz w h**a uczciwych i niewinnych ludzi,ale twoje dni są policzone. kiedy pokolenie starych bab sie już wykruszy to zaczniesz zdychać z głodu wyzyskiwaczu.Wozisz d***ko luksusowym autem a staruszki na wsiach z głodu umierają. dlaczego ludzi masz w d***e? przecież w bibli inaczej jest napisane.Przez takich jak ty kładę h** na cały kler w p***e palec.motyla noga nie nawidze cie je***cu z lysej gory. jeszcze cie h*** odj***e z kuszy kumel juz ja konczy robic po godzinach.wasze dni są policzone kozoj***y w sutannach kurcze pioro.

To mnie właśnie rozwla najbardziej Duży uśmiech ten tekst daję sobie odciąć ręke, że napisał ten kto nigdy nie dał złamanego grosza o. Rydzykowi. RM słyszał przypadkiem przewijając stacje w radiu.
No ale co. Mam nadzieję, że sie tylko Offca i Aslan nie zniżą sie tak nisko aby pisac wten sposób sowje opinie o RM Oczko

[ Dodano: Pią 26 Sie, 2005 ]
I czemu nikt nie poruszył tego :?:
założenia Odnowy napisał(a):Grupy modlitewne Odnowy gromadzą się na co tygodniowych spotkaniach modlitewnych, podejmują modlitwę wstawienniczą w różnych intencjach, o uzdrowienie fizyczne i duchowe, podejmują rozmaite formy ewangelizacji, nieraz organizują pantomimy lub głoszą Dobrą Nowinę na ulicach dużych miast.
Odnowa w Duchu Świętym nie prowadzi jednolitej działalności apostolskiej. Jej członkowie określają indywidualnie swoje zaangażowanie, a także nieraz łączą się w nowe grupy, aby wspólnie zrealizować jakieś zadanie. Do tych zadań należy ewangelizacja różnych środowisk indywidualnie lub wspólnotowo - w kościołach członkowie Odnowy włączają się do liturgii i Mszy świętej, z posługą uzdrawiania, nawiedzają więźniów. W świecie angażują się w życie polityczne, społeczne, kulturalne, w rodzinach i grupach zawodowych przybliżają Królestwo Boże przygotowują grunt pod zasiew Słowa Bożego.
26-08-2005 08:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #131
 
Daidoss napisał(a):Mam nadzieję, że sie tylko Offca i Aslan nie zniżą sie tak nisko aby pisac wten sposób sowje opinie o RM

znów mnie źle zrozumiałeś! ja nie myślę źle o tym Radiu, ale o negatywnych emocjach, które ono wyzwala wśród NIEKTÓRYCH uczestników.
czy naprawde myslisz, ze jestem taki zawziety? popieram to Radio, jeżeli chodzi o jego Ewangelicacyjną działalość i boli mnie, ze wiele ludzi tego nie dostrzega. ale boli mnie też, że wielu ludzi postrzega to radio właśnie przez pryzmat O. Rydzyka i jego- oby tylko domniemanych- korzyści, które być może odnosi. A zarazem Radio to nic nie robi, aby zmienic ten wizerunek.
I nawet nie mam nic przeciwko polityce na antenie, ale niech to będzie bezstronna działalonść.

Z Bogiem!!

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
26-08-2005 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #132
RM nie jest złe!
Ja twierdzę podobnie jak Aslan powyżej. RM nie jest złe i nie mam nic przeciwko niemu, jednakże nie podobają mi się pewne jego części, jak choćby ciągłe dyskusje o oplityce i nieprzerwane ujawnuanie masońskich i żydowskich wrogów narodu Polskiego. Polakom nie potrzeba słuchać w radiu katolickim takich wiadomości, że nasza Ojczyzna jest rozkradana przez masonów i żydów, ale raczej radio te powinno obrać sobie za cel pokrzepianie ludzkich serc, a nie doprowadzanie ich do rozpaczy. Niech na jego antenie zagości choć cień optymizmu życiowego, niech powiedzą chociaż raz, że jest nadzieja na lepsze jutro, bo dotychczas jeszcze czegoś takiego nie usłyszałem.

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
26-08-2005 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meritus Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 192
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #133
 
Na antenie owszem poruszany jest temat antypolonizmu - w tym ze strony Zydów i masonerii. Dość obszernie mówiono o ludobójcy Salomonie Morelu, czy stalinowskiej sędzi odpowiedzialnej za morderstwo sądowe na gen Auguście Emilu Fieldorfie ps. Nil (dowódcy WiN i Kedywu AK). Mówi się też o współczesnych kampaniach antypolonizmu. Wobec powszechnego milczenia na ten temat audycje w RM są wręcz konieczne.

Przykłady antypolonizmu:
Odpowiedź żydowskiego MSZ na wniosek polskiego MSZ o esktradycję Salomona Morela oskarżanego o ludobójstwo w obozie pracy w Świętochłowicach w roku 1945 (zmarło około 1500 więźniów):
Cytat:Co więcej, w świetle faktów uważamy, że nie ma żadnych podstaw do przedstawienia Morelowi zarzutów popełnienia poważnych przestępstw, nie mówiąc już o "ludobójstwie" czy "zbrodniach przeciwko narodowi polskiemu". Jeśli już, to wydaje się nam, że Morel i jego rodzina byli ewidentnie ofiarami zbrodni ludobójstwa popełnionych przez hitlerowców i Polaków z nimi współpracujących.
Opublikował to Nasz Dziennik 14.07.2005 r. Morel do tej pory dostaje 5000 złotych ubeckiej emerytury.

Znalezione w internecie:
Cytat:The Polish home army killed innumerable Jews. Instead of fighting the German invaders that “army” spent almost all its time hunting and killing Jews who had escaped the German organized “ghettos”
czyli po polsku mniej więcej:
Cytat:Polska Armia Krajowa zamordowała niezliczone ilości Żydów. Poza walką z niemieckimi najeźdźcami ta "armia" spędziła resztę czasu polując na i mordując Żydów, którzy uciekli z zorganizowanych przez Niemców "gett".
Cytat:Poles also enjoyed the spectacle of seeing Jews jumping from the burning buildings in the Warsaw ghetto
czyli po polsku:
Cytat:Polacy również cieszyli się spektaklem widząc Żydów skaczących z płonących budynków w warszawskim getcie.
dr Gerhard Falk pozdrawia: shalom na końcu

Cytat: millions of Jews could not have been killed in a short span of 18 months without the active help of the Polish population. The dehumanization of the Jews made them easy prey. There was a saying among the Poles under the occupation: " The Germans will throw stones at Hitler dead, because he brought about the downfall of the German people, but the Poles will bring flowers to his grave as a token of gratitude of his freeing Poland from the Jews.
Alexander Kimel - przetrwał Holocaust

Ajfen co do braku nadziei, i obrazu rozpaczy... nie zgodzę się
Słuchacze RM organizują się i aktywnie działają. Chodzą na wybory bardzo gromadnie (co wścieka liberałów i postkomunistów chyba najbardziej, bo im zależy by naród przekonać, że polityka to dzieło sztana i by naród im zostawił zajmowanie się tym), często sami kandydują. Słuchacze RM bardzo intensywnie działali w ruchu uwłaszczeniowym (jak ważne to jest powoli się okazuje, gdy Niemcy zaczynają sądowo wygrywać procesy w Polsce o dawne mienie). Organizują potężne pielgrzymki, spotkania modlitewne. Brak nadziei i rozpaczy wiąże się z biernością a nie z taką aktywnością.

Wczoraj w RM była audycja z udziałem działaczy LPR (Kotlinowski, Sobecka, Jakowski) - słuchacze bardzo intensywnie dzwonili, zadawali trudne pytania, narzekali też, ale u nich widać było wolę zmieniania rzeczywistości, szukali kandydatów na których mogliby zagłosować, tak by zmienić radykalnie sytuację w Polsce. Dzień wcześniej byli działacze Ruchu Patriotycznego - było podobnie.
26-08-2005 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #134
 
Motyla noga, Meritus, daj link do tego artykułu o AK!
wiecie, racja jest taka, że pomimo tego wszystkigo, radio powinno siać optymizm.
A tak sobie uświadomilem ze na razie zamilcze w tym topicu, a sobie poslucham dzis RMUśmiech
Z Bogiem!

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
26-08-2005 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meritus Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 192
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #135
 
link
26-08-2005 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów