Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się :)
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1051
 
Witamy Uśmiech Może parę słów o sobie?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-12-2005 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #1052
 
witamy Kempes UśmiechUśmiech
pozdro Duży uśmiech :roll2:
14-12-2005 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1053
 
Ok zatem :hm:
Mam rowno cwierc wieku, mieszkam sobie na poludniu Polski, gdzie rowniez pracuje (mozna przyjac w uproszczeniu, ze zajmuje sie komputerami). Kiedys studiowalem, ale juz skonczylem. 8)
Postanowilem zarejestrowac sie na Waszym forum, bo bylem naprawde zaintrygowany dyskusami, jakie tutaj prowadzicie i pogladami, jakie niektorzy przedstawiaja.
15-12-2005 09:01
Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1054
 
liczymy, że weźmiesz w nich czynny udział Oczko
potrzeba trochę świeżej krwi
pozdrawiam!

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
15-12-2005 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1055
 
Raczej świeżego ducha Duży uśmiech Uśmiech Witaj serdecznie Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-12-2005 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1056
 
Aslan napisał(a):a skąd jesteś, moniczko? pozdrawiam.
podpisano:
Adam- lat prawie hmkmkhm..

Powiedzmy że południowe mazowsze :mrgreen: Wolałabym nie podawać miasta i w ogóle.

[ Dodano: Czw 15 Gru, 2005 16:31 ]
Offca napisał(a):
Moniczka napisał(a):Lat p r a w i e 21. Studentka.

Oooo, ja też :mrgreen:

Wiem rówieśnico Uśmiech PS. w jakim miesiącu masz urodziny? Ja styczeń :mrgreen: Pytam bo ciekawe która jest starsza :mrgreen:

[ Dodano: Czw 15 Gru, 2005 16:33 ]
Aslan napisał(a):Adam- lat prawie hmkmkhm..

hmkmkhm Duży uśmiech po jakiemu to :?: Duży uśmiech
15-12-2005 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1057
 
Moniczka napisał(a):PS. w jakim miesiącu masz urodziny? Ja styczeń Pan Zielony Pytam bo ciekawe która jest starsza Pan Zielony

Oczywiście, że Ty. Miesiącowo to ja jestem przy Tobie młoda siksa :mrgreen: Z czerwca jestem Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
16-12-2005 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #1058
 
Trochę to spóźniony post ale niech tam:

Witam, nazywam się Przemysław, mam 29 lat, mieszkam w Lublinie z żoną i teściami.
Jestem ateistą od urodzenia, mimo, że wychowałem się w chrześcijańskiej rodzinie a mój brat jest księdzem. Będzie dopiero znaczy się - jest klerykiem z zakonu pijarów.

Ukończyłem Technikum Kolejowe, potem fizykę na naszym UMCS-ie, obecnie pracuję na PKP, jestem urzędasem Oczko
Zainteresownia - KOLEJNICTWO, astronautyka, ogólna nauka, technika nowoczesna, historia (głównie II wojna światowa), informatyka, film, religioznawstwo (sic!), astronomia i wiele jeszcze.

No to może tyle o mnie..... ekhm.. Czy są jakieś ptania?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
16-12-2005 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lorien Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #1059
 
Tak więc po kilkudniowej i szczerze mówiąc początkowo niezrozumiałej dla mnie blokadzie konta,znów jestem Duży uśmiech

I stole the colour of night
To get out of your sight
I am the Visionaire
Follow me if you dare...
16-12-2005 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1060
 
No nie było mnie przez pare dni a tu pareset postów =D> =D> #-o .Piszecie jak maszynki :mrgreen: ,ale to miło przynajmniej nie jest nudno :mrgreen:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
16-12-2005 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aniołek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #1061
 
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów Uśmiech To jeden z moich pierwszych postów :)Trafiłam na to forum dzięki Offcy i mam nadzieję, że będę tu często zaglądała - oczywiście jak będę miała komputer pod ręką ;)No cóż, niedługo (w wakacje Oczko)skończe 23 lata. Z warownej twierdzy malborskiej przybyłam do Olsztyna, by zacząć studia na UWMie.. i tak znalazłam się już na IV roku pedagogiki Oczko Nie wiem, co jeszcze pisać... jak coś to pytajcie Oczko Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
09-02-2006 01:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1062
 
Aniołek napisał(a):Witam serdecznie wszystkich forumowiczów Uśmiech To jeden z moich pierwszych postów :)Trafiłam na to forum dzięki Offcy i mam nadzieję, że będę tu często zaglądała - oczywiście jak będę miała komputer pod ręką ;)No cóż, niedługo (w wakacje Oczko)skończe 23 lata. Z warownej twierdzy malborskiej przybyłam do Olsztyna, by zacząć studia na UWMie.. i tak znalazłam się już na IV roku pedagogiki Oczko Nie wiem, co jeszcze pisać... jak coś to pytajcie Oczko Pozdrawiam serdecznie Uśmiech

Witamy cię bardzo serdecznie i zapraszamy do odwiedzania naszego forum, im częściej tym lepiej, dla nas i dla ciebie - miło możesz spędzic czas, poznasz ciekawych ludzi,którzy mają naprawdę zróznicowane poglady. Tylko od kompa nie odchodzic. Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-02-2006 01:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1063
 
Madziaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :mrgreen: Świetnie, że nas nawiedziłaś Duży uśmiech Naprawdę bardzo się cieszę :jupi: :roll2: Rozgość się Uśmiech

Pssst, ten Aniołek jest z mojej wspólnoty :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-02-2006 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #1064
 
Mnie to nikt tak nie przywitał.... Cóż, są równi i równiejsi, nie tylko na tym forum....
:cry: :cry: :cry:

Po co mówić ciepłe słowa jakiemuś ateuszowi - lepiej zaoszczędzić je dla SWOICH.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
09-02-2006 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1065
 
Darth... ale Ty jesteś wiesz... ?! Zrobiłeś mi teraz wielką przykrość mówiąc w ten sposób. Wpisywałeś się tu??? Jakbyś się wpisał na pewno dostałbyś szereg przywitań, bo to temat z przywitaniami. Z tego co pamiętam jak napisałeś pierwszego posta, zostałeś przywitany przy okazji przez parę osób, więc bez pretensji proszę! :-s

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-02-2006 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Wróć do góryWróć do forów