Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się :)
Autor Wiadomość
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #1081
 

A Tobie co tak wesoło? Duży uśmiech
Też myślałam, że to wydarzenie w moim życiu raczej nie będzie miało miejsca... PTRkowi jeszcze się nie przyznałam Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

Czy ktoś mi może powiedzieć, czemu musiałam w profilu wybrać "skąd" i płeć? I czemu nie ma "wilczyca"? :hm: Uśmiech


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
17-02-2006 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #1082
 
angua napisał(a):Czy ktoś mi może powiedzieć, czemu musiałam w profilu wybrać "skąd" i płeć? I czemu nie ma "wilczyca"?

bo w zalozelniu to forum jest dla homo sapiensus Język :roll2:
a ze zdarzaja sie i inne przypadki no to juz tylko nieliczne Język ale nie zeby dyskryminowac Język

witam serdecznie na forum Uśmiech
17-02-2006 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #1083
 

To miło z Twojej strony Duży uśmiech
Jak założę forum dla Canis lupus, to też Cię nie będę dyskryminować Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
17-02-2006 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1084
 
angua napisał(a):A Tobie co tak wesoło? Bardzo szczęśliwy

Bo fajnie, że nas nawiedziłaś Wilczyco :mrgreen: Skąd Twoje zamiłowanie canis lupus?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-02-2006 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #1085
 
Wełenko... to najbardziej rasowy wilczek jakiego znam Duży uśmiech, przepraszam ... wilczyca Uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
17-02-2006 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1086
 
Tak, fajnie że do nas zawitałaś, nie znudził ci sie ten bałagan na forum "Wiara"? Mam nadieję,że u nas będzie ci dobrze, takie doborow towarzystwo. Duży uśmiech Wilczycę także przygarniemy, prawda? Uśmiech Zatem zapraszam do dyskusji i do czestych odwiedzin.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-02-2006 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #1087
 
Offca napisał(a):Skąd Twoje zamiłowanie canis lupus?
Jeden rzut oka na mój awatarek powinien Ci wystarczyć Oczko
Niektórzy przedstawiciele tej rasy są doprawdy uroczy, chyba się ze mną zgodzisz?

A Julcia to mądre stworzenie Duży uśmiech


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
17-02-2006 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1088
 
angua napisał(a):Niektórzy przedstawiciele tej rasy są doprawdy uroczy, chyba się ze mną zgodzisz?

Nie przeczę, wręcz popieram. Sama kocham wilki Uśmiech Piękne zwierzęta. Wspaniałe są czarne wilki Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-02-2006 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #1089
 
Wilczek... Przytulanie a angu jest najuoczysciejsiejszym przedstawicielem Uśmiech

powoli zarazam sie fascynacja futrzakami Duży uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
17-02-2006 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #1090
 
TOMASZ32 napisał(a):Tak, fajnie że do nas zawitałaś, nie znudził ci sie ten bałagan na forum "Wiara"? Mam nadieję,że u nas będzie ci dobrze, takie doborow towarzystwo. Duży uśmiech Wilczycę także przygarniemy, prawda? Uśmiech Zatem zapraszam do dyskusji i do czestych odwiedzin.

Pozdrawiam

:roll2:
Hehehe. Bałagan, powiadasz? Nie ma to jak miłe powitanie Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
Znaczy, według Ciebie, zrozpaczona niemożnością poradzenia sobie z bałaganem na http://www.forum.wiara.pl przyszłam się zrelaksować w sterylnych warunkach Sulechowa? Fajna koncepcja :lol2:

Otóż nie. Wpadłam po prostu z przyjacielską wizytą.
No, mogłam jeszcze na katolika, ale wolałam tu Oczko Przynajmniej atmosfera zdrowsza Uśmiech *

Oszczędzę sobie odpłacania za ten "bałagan" i lepiej poszukam jakiegoś konkretnego wątku Uśmiech


* A tak naprawdę poczułam po prostu potrzebę sprostowania wypowiedzi jednego z Waszych duchownych, ale ciii.
I nie martw się za bardzo - nie zamierzam zostawiać mojego bałaganu...



A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
17-02-2006 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #1091
 
No dobra, przyznam się... Wilczek wiedziony tęsknotą za Julcią, która rzadko zagląda na konkurencyjne forum przybył za swoim niezawodnym nosem tam gdzie przebywa Jucia Duży uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
17-02-2006 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1092
 
Offca napisał(a):
angua napisał(a):Niektórzy przedstawiciele tej rasy są doprawdy uroczy, chyba się ze mną zgodzisz?

Nie przeczę, wręcz popieram. Sama kocham wilki Uśmiech Piękne zwierzęta. Wspaniałe są czarne wilki Uśmiech

Ja co prawda wolę kotki: pregowane , cętkowane i inne, ale wilkami także nie pogardzę, bardzo sympatyczne zwierzątka. Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-02-2006 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #1093
 
Offca napisał(a):Wspaniałe są czarne wilki Uśmiech
[Obrazek: Twilight%20Howl,%20Black%20Wolf.jpg]

[Obrazek: YOUNG%20BLACK%20WOLF,%20IN%20WINTER.jpg]

Dobra, bo wilki wklejać to ja bym mogła w nieskończoność. A później będzie, że trzech moderatorów wiode na manowce i zmuszam do off-topów Duży uśmiech


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
17-02-2006 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1094
 
Już to zrobiłaś, ale my lubimy wilki,więc ci darujemy.

Tym razem. Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
18-02-2006 00:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jerzzy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #1095
 
Mam pytanie.Czy bywa tu na forum jakis prawnik?Dokładnie chodzi mi o specjalistę z dziedziny,,Prawo pracy'".Jeszcze dokładniej ,to interesuje mnie ważność zawieranych umów o pracę.
18-02-2006 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów