Ankieta: Czy umiesz gotowac ?
tak, ugotuje wszysttko oco mnie poprosza
tak tylko jajecznice
nie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #76
 
Aslan napisał(a):JAKIE TO MIASTO??
Czernobyl Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
01-10-2005 14:19
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #77
 
Co do Amglików, to oni też naszych kiszonek nie uznają, a ze śledzi to robią cos na słodko bleee :!:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-10-2005 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #78
 
Niestety nasze ogórki kiszone i kapusta kiszona są nieakceptowane w UE :mrgreen: Dla nich to po prostu sfermentowane żarcie, nie ważne, że smaczne Uśmiech Uwielbiam kapustę kiszoną prosto z beczki. Pycha!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-10-2005 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #79
 
Aslan napisał(a):dobre grzyby to kawał dobrej roboty Pana.
pod każdą postacią- zupy, smażonych, i- przede wszystkim- marynowanych!

;( A tu w Kanadzie prawie wogole nie ma grzybow. Ma na mysli lasy :roll:


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
03-10-2005 02:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #80
 
Ja właśnie testowałam extra przepis na pieczarki marynowane panierowane, mniam mniam Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-10-2005 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #81
 
Annnika napisał(a):Ja właśnie testowałam extra przepis na pieczarki marynowane panierowane, mniam mniam Duży uśmiech

A wlasnie gotuje zupe pieczarkowa, moj syn sobie zazyczyl. Musze isc i sprawdzic czy juz jest gotowa.


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
04-10-2005 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #82
 
Ja tam przepadam za flakami, mogę jeść tą zupę flakową dosyć często, ale nie zawsze mam ku temu okazję. I rosołek jest pyszny, mniam mniam. Co jeszcze, niech pomyślę. #-o Jak sobie przypomnę to napiszę.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
04-10-2005 01:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #83
 
flaczki.....pycha ale nikt w domu nie chce ich jesc. Ostatnio bylam w restauracji i zaoferowali flaczki po wietnamsku,obrzydliwe......tylko po polsku sa pycha.


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
04-10-2005 02:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #84
 
Annnika napisał(a):Ja nie cierpię kminku, ale uwielbiam gałkę muszkatołową
hahahahahahaaa :roll2: :hahaha:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-10-2005 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #85
 
Do szpinaczku duszonego, do naleśników ze szpinaczkiem, do kotlecików z ziemniaków, do potrawki kalafioriowej, do kotlecików ziemniaczano-kapuścianych, do zapiekanki jarzynowej Duży uśmiech Do truskawek nie pasuje 8)

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-10-2005 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #86
 
Harpoon napisał(a):
Annnika napisał(a):Ja nie cierpię kminku, ale uwielbiam gałkę muszkatołową
hahahahahahaaa :roll2: :hahaha:


galka jest dobra do pierniczka ktorego nie potrafie piec :roll: Moj maz ozenil sie ze mna bo moja mama dobrze piekla i teraz sie dziwi :hahaha: ze mamy problem.


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
04-10-2005 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #87
 
Bo córka i zarazem żona nie potrafi piec? To też problem, rzeczywiście. Ciekawe z jakiego powodu się z tobą ożenił, czy dlatego, ze myślał iż umiesz piec tak jak twoja mama czy z miłości do ciebie? Jak się szuka tak banalnych powodów to rzeczywiście jest problem.

Ja nie mmuszę się martwić o jedzenie, czy moja żona umie czy nie umie gotować czy tez piec, to ja ją i tak kocham z miłości, a nie dla jakiś zalet w gotowaniu. Po za tym ja bardzo mało potrzebuję do jedzenia, dlatego się tym nie przejmuję.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
05-10-2005 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #88
 
Tomasz

To taki nasz rodzinny zart. Oczywiscie, ze z milosci. Ale czasem dla zartow moj maz mowi mi ze ciasta mojej mamy byly czynnikiem decydujacym. :mrgreen: Gdyby tak naprawde bylo, to nie wytrzymalibysmy 2O lat ze soba. Tak naprawde to nie jestem wcale taka najgorsza kucharka, czasem mam tylko malego leniuszka w sobie. :wink:


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
05-10-2005 00:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #89
 
To dobrze, ze tylko małego, ja mam dużego lenia w tym kierunku i nie lubie kuchni od strony gotowania, tylko od strony jedzenia.
A tak na marginesie to gratulacje, ja mam bardzo skromny dorobek jeśli chodzi o staż małżeński - tylko 3 lata, no ale jestem jeszcze młody. Szczęśliwy :aniol:

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
05-10-2005 01:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #90
 
Znacie może jakiś dobry przepis na pieczone kasztany? Bo dziś z koleżanką wpadłyśmy na pomysł, że skoro tyle ich teraz na ziemi leży bezczynnie, to można z nich zrobić coś więcej niż tylko ludziki Uśmiech A kasztanów pieczonych jeszcze nie jadłam a chciałabym spróbować...

[ Dodano: Wto 11 Paź, 2005 ]
Oj, dowiedziałam się, że takich zwykłych kasztanów się nie je Smutny A szkoda. W takim razie pytam, czy ktoś z Was jadł już kiedyś pieczone kasztany, ale te takie specjalne :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-10-2005 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów